Jak donosi portal Wirtualna Polska, jedna z młodych celebrytek „pochwaliła się” powodem dlaczego nie przybyła na pogrzeb jednego z najbardziej lubianych aktorów w Polsce, Witolda Pyrkosza. Powód – zdaniem portalu i części internautów – jest naprawdę żenujący.

Witold Pyrkosz zmarł kilka dni temu w wieku 90 lat. Zasłynął swoimi rolami m.in. w Czterech Pancernych i Psie, Janosiku oraz serialach tj. M jak Miłość. Postać Pyrkosza była w swego rodzaju wyjątkiem na polskiej scenie showbiznesu, ponieważ był lubiany przez wszystkich.

Informacja o śmierci „Pyzdry” zasmuciła miliony Polaków, na jego pogrzeb przybyły setki zarówno bliskich jak i fanów.

Wyjątkiem jest jedna z młodych celebrytek Julia Wróblewska, która u boku Pyrkosza grała w „M jak Miłość” Zosię Warakomską. Aktorka pochwaliła się, że nie mogła iść na pogrzeb swojego „kolegi z planu”. Powód jaki podała jest – jak pisze Wirtualna Polska a za nią internauci – żenujący.

– Tak mi przykro. Miałam iść dzisiaj na pogrzeb pana Witolda Pyrkosza, ale nie mogę iść, bo tak leje, a ja mam maturę niedługoNie mogę sobie pozwolić, żeby być chorą, bo prostu nie mogę, no matura, tak? Coś mnie pobolewa gardło, więc tym bardziej. Wstałam, myślałam: będę iść, patrzę, deszcz leje tak, że tragediaoświadczyła na jednym z portali społecznościowych Wróblewska.

Mimo złej pogody, młoda celebrytka znalazła jednak czas na przygotowania do wieczornej imprezy, wizytę u fryzjera i kilka innych czynności, które wymagały de facto wyjścia na zewnątrz gdzie panowała „tragiczna pogoda”.

– Niby się tak boisz, że się rozchorujesz i nie pójdziesz na pogrzeb, bo pada, ale jak sobie wychodzisz na zakupy i na imprezę to już Ci to nie przeszkadza? Żałosne, zastanów się czasem nad sobą. No i proszę, zgadłem. Imprezka już dziś. I teraz się nie boisz że zachorujesz? I jeszcze zablokowałaś komentarze pod kolejnym zdjęciem bo ludzie zaczęli wytykać Ci niewygodną prawdę. Co za zakłamanie i hipokryzja. Takich ludzi należy omijać z daleka!!! – piszą internauci oburzeni arogancją młodej aktorki.

Zobacz również