W brytyjskim mieście Brighton doszło do naprawdę wstrząsających zdarzeń, które przeraziły wielu martwiących się o swoje dzieci rodziców. Niepilnowany przez nikogo 12-latek wykorzystywał seksualnie swoją 4-letnią siostrę przez kilka miesięcy. Aby nikomu o tym nie powiedziała, przekupił ją cukierkami Skittles.

Kontrowersyjna sprawa trafiła do sądu po tym, gdy dziewczynka zdradziła mamie okropny sekret związany z krzywdą wyrządzaną jej przez brata. Do molestowania miało dochodzić, gdy dzieci niepilnowane przez nikogo bawiły się w chowanego. Koszmar 4-latki trwał nawet kilka miesięcy.

Dziewczynka opowiedziała mamie, że nie podobało jej się zachowanie brata i otwarcie mu o tym mówiła. On jednak przekupił ją słodyczami, zmuszając także do całkowitego milczenia. 4-latka była tak zastraszona, że po ujawnieniu okropnej prawdy prosiła, aby nikt nie powiedział o jej wyznaniach chłopcu.

12-latek nie przyznał się do ani jednego przypadku skrzywdzenia młodszej siostry. Sprawa na razie została odroczona do 16 sierpnia, jednak zszokowana matka dziewczynki zaznaczyła, że zrobi wszystko, aby doprowadzić ją do sprawiedliwego zakończenia.

 

...

Zobacz również