Obrzydliwy atak na Magdę Gessler. Czegoś tak ohydnego w życiu nie widzieliśmy

Obrzydliwy atak na Magdę Gessler. Czegoś tak ohydnego w życiu nie widzieliśmy

Obrzydliwy, okropny, obmierzły, ohydny, szkaradny, wstrętny atak na Magdę Gessler. Czegoś tak potwornego w życiu nie widzieliśmy.

Magda Gessler dorobiła się wielu potwornych hejterów. Celebrytka nie ma ostatnio lekko, bowiem spotyka się z krytyką na różnych frontach.

Magda Gessler pod ostrzałem krytyki

ZOBACZ TAKŻE: Prywatny dramat Gessler. Jej szczere wyznanie doprowadziło fanów do łez Głośno było ostatnio o obrzydliwym ataku właściciela restauracji "La Costa" na ikonę polskiej gastronomii. Magda Gessler dokonywała bowiem w jego pizzerii rewolucji, która zdaniem szefa lokalu nie udała się. Mężczyzna więc skrytykował zmiany dokonane przez Gessler i wrócił do starych nawyków. To jednak pikuś przy tym, jak potwornie celebrytka została zaatakowana na swoim prywatnym profilu przez internautę. Napisać, że to chamski wpis, to nic nie napisać.

Gessler udostępnia wpis rajdowca, po czym...

Gwiazda udostępniła wpis zwycięzcy Rajdu Dakar Rafała Sonika, który postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tak potwornie chamskiego, hejterskiego komentarza internauty z pewnością się nie spodziewała. ZOBACZ TAKŻE: Gessler totalnie puściły nerwy! Burza w "Kuchennych Rewolucjach" - Serce WOŚP od lat towarzyszy mi na każdym rajdzie. W ubiegłym roku na licytację oddałem quda. Teraz doQuadam swój kompletny strój! W tym kurtkę, w której wygrałem Dakar Rally. Zapraszam Was do licytacji - napisał kierowca.

Obrzydliwy atak na Magdę Gessler

Pod udostępnionym przez Magdę Gessler postem pojawił się przeraźliwie obrzydliwy wpis, w którym można dopatrzyć się także nutki rasistowskiej. - We Francji 600 gwiazdek, a u nas dwie. Nawet Libanczyk lepiej gotuje od ciebie. Muehehe weź schudnij i zniknij - napisał hejter. Obrzydliwy atak na Magdę Gessler Fot. Facebook.com Magda Gessler jest gospodynią programu "Kuchenne Rewolucje" emitowanego przez telewizję TVN w każdy czwartek o 21:30. Obecnie trwa 17 sezon uwielbianej przez Polaków produkcji o kulinariach. W ramach najnowszego sezonu ikona polskiej gastronomii odwiedziła lokale gastronomiczne w Gdyni, Krakowie i Grudziądzu. Źródło: Facebook.com Następny artykuł