Ponad 1500 nowych zakażeń koronawirusem. Czy obostrzenia w Polsce powinny zostać zaostrzone?
Unsplash Anastasiia Chepinska
Joanna Szwalikowska - 30 Września 2020

Ponad 1500 nowych zakażeń koronawirusem. Czy obostrzenia w Polsce powinny zostać zaostrzone?

Koronawirus w Polsce nadal w natarciu. Czy waszym zdaniem obostrzenia powinny zostać ponownie zaostrzone? Każdego dnia odnotowywana jest ogromna liczba nowych zakażeń. Sytuacja z każdą chwilą staje się coraz poważniejsza.

We wtorek potwierdzono 1522 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatniej dobry przeprowadzono ponad 28 tysięcy testów na koronawirusa. To właśnie dzisiaj jest również najwięcej aktywnych zachorowań od samego początku pandemii - 19 306. Czy waszym zdaniem taki stan rzeczy wymaga tego, by obostrzenia zostały ponownie zaostrzone?

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

Przy leczeniu osób zakażonych koronawirusem używanych jest obecnie ponad 150 respiratorów, czyli o 22 więcej niż w poniedziałek. Liczba zajętych łóżek określanych jako "łóżka COVID-19" również wzrosła. Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia są niepokojące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Przedstawiony dzisiaj bilans zakażeń jest najwyższym z przedstawionych w tym tygodniu, a jednocześnie trzeci od początku pandemii koronawirusa. Ministerstwo poinformowało dziś o 1552 przypadkach nowych zakażeń. Czy waszym zdaniem rosnąca nieustannie w ogromnym tempie liczba chorych wymaga przywrócenia rygorystycznych obostrzeń lub przynajmniej zaostrzenia w jakimkolwiek stopniu tych panujących obecnie?

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

Aktualnie na koronawirusa choruje 19 306 osób - to największa liczba aktywnych zakażeń od początku pandemii koronawirusa. Z każdym dniem sytuacja epidemiologiczna w kraju coraz bardziej się pogarsza. Czy taki stan rzeczy, waszym zdaniem, wymaga zaostrzenia obostrzeń w całym kraju?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"
  2. Dramatyczne statystyki Krzysztofa Piątka. Prawie same zera
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Uwielbiasz pierogi z grzybami? 2 przełomowe triki sprawią, że ciasto nigdy się nie rozpadnie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News