Aktor już się cieszył, że choroba ustępuje. Nagle wróciły okropne objawy, ma pilny apel do wszystkich

Aktor już się cieszył, że choroba ustępuje. Nagle wróciły okropne objawy, ma pilny apel do wszystkich Źródło: Pixabay.com OrnaW

Objawy koronawirusa wróciły ze zdwojoną siłą. Mężczyzna nie spodziewał się tak nagłego nawrotu choroby. Popularny aktor zaapelował do fanów.

Objawy koronawirusa zauważył u siebie już niemal 2 tygodnie temu, ostatnio czuł się dużo lepiej. Aktor był przekonany, że najgorsze ma już za sobą, jednak nagle zaatakował go nawrót choroby. Mężczyzna podzielił się informacjami o swoim stanie zdrowia z fanami, wystosował również pilny apel do wszystkich internautów.

Objawy koronawirusa zaatakowały aktora ze zdwojoną siłą

Daniel Dae Kim to aktor kojarzony przez większość widzów z roli w niezwykle popularnym serialu "Lost". Mężczyzna 19 marca poinformował swoich fanów o tym, że poddał się badaniom na koronawirusa i jest zakażony. Zaapelował również do wielbicieli, by poważnie potraktowali zagrożenie, jakie niesie ze sobą choroba Covid-19.

- Wszystkim tym, a zwłaszcza nastolatkom, którzy uważają, że sytuacja nie jest poważna, proszę przypomnieć, że jest. Jeśli traktujecie to beztrosko, potencjalnie narażacie życie milionów ludzi, w tym swoich bliskich. Dlatego w trosce o innych przestrzegajcie zasad: dystans między ludźmi, izolacja, przestańcie dotykać twarzy i oczywiście myjcie ręce - powiedział aktor.

Objawy koronawirusa wróciły po niemal 2 tygodniach leczenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

51-latek powoli dochodził do siebie, a niedawno przekazał, że jego stan zdrowia znacznie się polepszył i "praktycznie wrócił do normy". Niestety, radość aktora okazała się przedwczesna. Następnego dnia choroba wróciła ze zdwojoną siłą, aktor natychmiast

- Nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego, a ostatni tydzień nie był wyjątkiem - powiedział Daniel Dae Kim o swoim stanie zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne doniesienia. Nie żyje zasłużony polski lekarz, uratował życie i zdrowie dziesiątkom osób

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Mężczyzna znów opadł z sił, miał zaburzenia powonienia i zmysłu strachu. Swój stan opisał fanom za pomocą mediów społecznościowych. Aktor przebywa w domu i powoli dochodzi do siebie.

- Dobra wiadomość jest za to taka, że nie mam już gorączki, zła: nadal czuję się nie najlepiej. Mój lekarz powiedział mi, że wspomniane symptomy zwykle związane są z zapaleniem, które występuje po zakażeniu wirusem. To część procesu powrotu do zdrowia - przekazał aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Włożyła cytrynę do piekarnika i włączyła go na kilka minut. Efekt zwala z nóg
  4. Książę Karol w końcu przerwał milczenie. Przekazał ważną wiadomość o chorobie, każdy musi ją usłyszeć
  5. Cudowne wieści z południowo-zachodniej Polski. Dzieci oficjalnie wyleczone z koronawirusa
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News