Cały świat zwrócił nagle uwagę na Cristiano Ronaldo. Strzałem błyskawicy media obiegło jedno zdjęcie portugalskiego piłkarza. Ronaldo jest na nim nad wyraz szczęśliwy.

Wszystko przez to, że Cristiano po raz drugi został ojcem. Na zdjęciu, które zamieścił w sieci, widać, jak trzyma przy piersi dwa malutkie niemowlęta. To dzieci Cristiano. Podobnie jak jego 7-letni syn, Cristiano junior, dzieci te zostały urodzone przez surogatkę.

Cristiano został więc zwolniony ze zgrupowania portugalskiej reprezentacji, którą czeka mecz o trzecie miejsce w rozgrywkach Pucharu Konfederacji. Rywalem Portugalczyków będą Meksykanie lub Niemcy.

Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że Ronaldo zostanie ojcem jeszcze raz w tym roku. Jego partnerka, Georgina Rodriguez, jest bowiem w piątym miesiącu ciąży. Kolejnego dziecka portugalskiego wirtuoza piłki można spodziewać się więc w okolicach października/listopada.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę trzymać moje dwie nowe miłości mojego życia – skwitował narodziny swoich dzieci Ronaldo.

...

Zobacz również