O której leci Na Wspólnej? Nie przegap ani jednego odcinka

O której leci Na Wspólnej? Nie przegap ani jednego odcinka Źródło: facebook.com/NaWspolnejTVN

O której leci Na Wspólnej? Godziny emisji ulubionego serialu warto pilnować - po co czekać na powtórki lub szukać przegapionego odcinka w Internecie? Przypominamy, kiedy premiery mają nowe odcinki słynnej produkcji.

O której leci Na Wspólnej? Wierni, wieloletni fani serialu TVN prawdopodobnie odpowiedzą na to pytanie w każdym miejscu i o każdej porze. Żyjąc w dobie rosnącej popularności wszelkiej maści serwisów streamingowych, może wydać się to dziwne. Jednak zanim serwisy te rozpuściły widzów możliwością oglądania ulubionych produkcji w każdym czasie i w dowolnym miejscu, godzina emisji serialu była dla fanów świętością. Zasiadanie przed telewizorem o konkretnej porze stawało się rytuałem, czas ten był święty i nic nie mogło przeszkodzić w seansie. Taka tradycja zapewne nieobca jest fanom "Na Wspólnej" - serial emitowany jest przecież już od 16 lat!

O której leci Na Wspólnej? Godziny emisji

Jedna z najsłynniejszych produkcji TVN po raz pierwszy zagościła na ekranach telewizorów w 2003 roku. Przez te lata widzowie pokochali historię grupy przyjaciół, których losy związane były z kamienicą na tytułowej ulicy Wspólnej. Kiedy więc można oglądać serial, by być na bieżąco z losami bohaterów? Ich perypetie można śledzić na TVN od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.15. Tak więc dziś wieczorem obejrzymy 2869. odcinek serialu.

Co zrobić, gdy jednak nie uda się zasiąść przed telewizorem o odpowiedniej porze? Na szczęście nie jest to problem. Telewizja rzuca koło ratunkowe w postaci powtórek. O której leci Na Wspólnej dla spóźnialskich? Reemisję wspomnianego odcinka 2869. obejrzymy na TVN w sobotę o 11. Dla ułatwienia stacja wyemituje wtedy powtórki z całego tygodnia. Jeśli więc ktoś ma zajęte wieczory w dni robocze, może skusić się perspektywą weekendowego maratonu z ulubionymi bohaterami. Trzeba tylko zarezerwować czas między 11 a 12:25.

Oczywiście nie trzeba już być zdanym na łaskę telewizyjnej ramówki. TVN naturalnie umieszcza odcinki swojego flagowego serialu w Internecie. Dostępne są na oficjalnej stronie serialu lub na Player.pl. Można obejrzeć je za darmo, po wyświetleniu reklam. Jednak to nie wszystko! Na wiernych, niecierpliwych fanów, czekają prapremiery odcinków! Jak widać - nie ma wymówek. Obecnie widz musi bardzo postarać się, by nie być na bieżąco z fabułą serialu.

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News