Nowy spot PiS to hit internetu. Internauci duszą się ze śmiechu

Nowy spot PiS to hit internetu. Internauci duszą się ze śmiechu Źródło: twitter.com

Spot PiS jest najnowszym pomysłem partii rządzącej na uderzenie w opozycję. Okazało się, że kreatywność aktualnie rządzących po raz kolejny zadziwiła internautów. Tym razem Prawo i Sprawiedliwość uderza w politykę społeczną i prorodzinną. 

Spot PiS jest najnowszym dzieckiem kampanii wyborczej, która nabiera nowego tempa przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Zarówno politycy obozu rządowego, jak i opozycja, prześcigają się w pomysłach na zdyskredytowanie konkurencji w oczach wyborców. Jednak po obejrzeniu najnowszego dzieła Prawa i Sprawiedliwości, internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Spot PiS - pytania do opozycji cz. 2.

Nowy spot przedwyborczy Prawa i Sprawiedliwości jest kontynuacją materiału wypuszczonego przez partię tydzień temu. W ramach pierwszego materiału, narrator filmu kierował do Grzegorza Schetyny pytania odnośnie kwestii związanych z podatkiem VAT. Odpowiedzi lidera Platformy Obywatelskiej były mało związane, albo wcale nie związane z tematem. Był to po prostu montaż scen z różnych przemówień Grzegorza Schetyny, wykorzystany tylko w celu ośmieszenia jednego z liderów opozycji. Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało się iść za ciosem i stworzyć drugą część pytań skierowanych do opozycji.

Film PiS-u wielką manipulacją?

Część druga pytań do opozycji nawiązuje do programu "Dobry Start", szerzej znanego jako "300 plus". W ramach tego świadczenia, rodzice dzieci w wieku szkolnym mogą otrzymać 300 zł na tzw. wyprawkę szkolną. Tym razem narrator kieruje do działaczy Platformy Obywatelskiej pytania odnośnie tego, czy zamierzają skasować program 300 plus i czy sami z niego korzystają. Wypowiedzi Polityków PO ponownie mają zdyskredytować ich wiarygodność. Przykładem jest pytanie "Jaki jest wasz program wsparcia rodzin?" które narrator kieruje do Hanny Gronkiewicz-Waltz. W odpowiedzi użyto filmiku, na którym prezydent Warszawy tłumaczy, po kim jej mąż dziedziczył mieszkanie. Internauci alarmują, że nowy spot PiS nie wnosi nic konstruktywnego do debaty publicznej, a jest tylko kolejnym etapem wzajemnego oczerniania się.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Przed odejściem Krzysztof Łapiński dotkliwie poniżył Dudę. Odkryto kulisy
  2. Dostaniemy nowe pieniądze od rządu! To będą bajońskie sumy
  3. Rozszyfrowali Kaczyńskiego! Zdradziło go kilka ruchów
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News