Nowy poseł w PiS! Niedawno było o nim bardzo głośno

Nowy poseł w PiS! Niedawno było o nim bardzo głośno

Głośny transfer stał się faktem. Poseł miał być języczkiem u wagi. Jeszcze nie dawno było o nim bardzo głośno, bo przez niego o mało PSL nie straciło klubu.

Polityk był na ustach mediów przez długi czas. Jego przejście do koalicji rządowej i partii Gowina miało zrujnować Polskie Stronnictwo Ludowe.

Z opozycji do koalicji rządzącejNie PO, Nowoczesna, ani Kukiz. TA partia zmiecie PiS w następnych wyborach Mowa o Mieczysławie Baszko, który zyskał rozgłos po tym, jak przeszedł do Porozumienia Jarosława Gowina. To już pewne. Teraz z tej formacji polityk zasili szeregi... klubu Prawa i Sprawiedliwości!  - To prawda. We wtorek zostałem przyjęty do klubu PiS - potwierdza polityk.

Obawy PSL

ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie! Posłowie odchodzą, z Sejmu znika klub parlamentarny opozycji W PSL bardzo bali się tego transferu. Udało im się jednak uratować klub dzięki pomocy Unii Europejskich Demokratów. - Nie można dopuścić, by klub PSL przestał istnieć. Opozycja straciłaby wtedy miejsce w Konwencie Seniorów - powiedział przedstawiciel UED. Ostatecznie do PSL przystąpił Michał Kamiński, więc Ludowcy zachowali klub. Baszko dogadał się z Gowinem - Nie jestem posłem niezrzeszonym, przechodzę do klubu PiS (...) Jestem w Porozumieniu Jarosława Gowina i złożyłem na piśmie wniosek do klubu Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził polityk. Źródłow: wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu