Pamiętacie film "Kogel Mogel"? Popłaczecie się z radości

Pamiętacie film "Kogel Mogel"? Popłaczecie się z radości Źródło:

"Kogel Mogel" to jeden z największych polskich hitów filmowych. Produkcja z 1988 roku w dalszym ciągu regularnie pojawia się w telewizji. Polacy zakochali się w perypetiach Katarzyny Solskiej i innych postaci. Teraz wszyscy popłaczecie się z radości - nadchodzi kontynuacja!

W sierpniu minie dokładnie 30 lat od czasu premiery filmu "Kogel Mogel". Produkcja okazała się prawdziwym hitem! Z tego powodu już rok później Polacy mogli obejrzeć jej drugą część "Galimatias, czyli Kogel Mogel II". Nikt nie spodziewał się, że seria, która od lat towarzyszy nam w okresie świątecznym, powróci z kontynuacją. Teraz jednak wszystko zostało potwierdzone - właśnie ruszyły castingi do filmu "Kogel Mogel III".

Kolejna odsłona Kogel Mogel! Kto zagra główną rolę?

W obu poprzednich produkcjach zagrali Grażyna Błęcka-Kolska w roli Kasi Zawady, Dariusz Siatkowski jako Paweł Zawada oraz Ewa Kasprzyk i Zbigniew Wardejn jako małżeństwo Wolańskich. W nowej części nastąpią jednak ważne zmiany. Jedną z ważniejszych postaci będzie mama Kasi, grana przez Katarzynę Łaniewską. Zmieni się również aktor, który lata temu, jeszcze jako mały chłopiec, zagrał Piotrusia. Choć producenci zwrócili się z propozycją do Macieja Koterskiego, ten odmówił. O rolę dorosłego już teraz Piotrka walczą najprzystojniejsi polscy aktorzy. Na casting prawdopodobnie udają się Piotr Stramowski, Mateusz Damięcki i Mikołaj Roznerski. Według doniesień Super Expressu fabuła serialu rozpocznie się w momencie, gdy życie Kasi nie będzie idealne. Biedna kobieta mieszka na wsi z mamą i trzyletnim synem. Dowiemy się, na jakiego mężczyznę wyrósł rozwydrzony Piotruś oraz kolejne dziecko Wolańskich, tym razem córka. Myślicie, że kolejny film z serii okaże się hitem?  1. Maryla Rodowicz upokorzyła legendarnych polskich artystów. "Już kiepsko z mózgownicą"
  2. Szok w nowej edycji "Mam Talent"! Jurorom odebrało mowę
  3. Pożegnalny film Dody. Fani nie dowierzają, nadchodzi koniec
  4. Matka z córką katowały szczeniaka, próbowały go brutalnie zabić
Następny artykuł