andrzej lepper_po
yt/Nowa Trybuna Opolska
Anna Maria Guziewska - 23 Listopada 2018

Następca Leppera porwał tłumy i ruszył w trasę! Będą blokady największych dróg

Andrzej Lepper ma swojego następcę? Okazało się, że jeden z lokalnych polityków postanowił przeciwstawić się słowom Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który obarczył winą za przenoszenie się wirusa ASF właśnie rolników. Michał Kołodziejczak stał się twarzą nowego ruchu rolniczego. Będzie blokował drogi wraz ze swoimi sympatykami.

Andrzej Lepper był jednym z najbardziej charakterystycznych polityków w polskiej polityce. Mężczyzna przeciwstawiał się działaniom rządu, które negatywnie wpływały na rolników. Nieraz zablokował drogi, domagając się zmiany zapisów. Michał Kołodziejczak i rozwijająca się AGROunia postanowili, że skorzystają z dawnych sposobów. Swoje postulaty mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych.

Michał Kołodziejczak jak Andrzej Lepper? Nowe postulaty AGROunii mogą zmienić zapisy prawa

Ma trzydzieści lat i pochodzi z Sieradza. To właśnie tam założył Unię Warzywno-Ziemniaczaną. Jako jeden z przedstawicieli polskich rolników, postanowił powiedzieć, z jakimi problemami ci muszą się zmagać. Mocno uderzyły w mężczyznę słowa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który zauważył, że problem rozwijającego się wirusa ASF jest spowodowany protestującymi rolnikami. To wyraźnie zdenerwowało Kołodziejczaka i zdecydował, że zorganizuje protest.- A zatem strajk. Wspólnie ustalimy czas i formę protestu ostrzegawczego - pojawiło się na Facebooku mężczyzny. Pod alarmującą informacją o nadchodzącym strajku pojawiły się także postulaty, które mają wpłynąć na zmianę decyzji polityków z Warszawy. - Jedziemy w pierwsza trasę. Polska zasługuje na normalność. Rolnictwo ostatnim bastionem polskości. I możliwe że pierwszym akceleratorem przemian - pojawiło się na Twitterze Kołodziejczaka. Odezwa mężczyzny spotkała się z dużym zainteresowaniem internautów. Uważają, że działania rządu niekorzystnie wpływają na kondycję polskiej wsi. - To jest skandal, że polscy politycy nie potrafią bronić polskich interesów, zamiast dbać o polskiego rolnika to wspierają konkurencję na Ukrainie. Jak widać, trzeba liczyć na siebie. Musicie się sami tak właśnie organizować - napisała jedna z internautek. - Szkoda że nie mogę być ale trzymam za Was kciuki mocno, mocno. Niech Bóg ma Was w swojej opiece - pojawiło się pod wpisem Kołodziejczaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
- Niech Pan walczy, rolnicy to ostatnia siła, której rząd nie może lekceważyć, tylko błagam bez lewactwa i macie głosy wielu - wspierają mężczyznę w komentarzach entuzjaści. Pierwszy strajk ogłoszono jeszcze przed końcem tego roku. Działania Kołodziejczyka przypominają te, które prowadził przed laty Andrzej Lepper.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak Kaczyński się z tego wytłumaczy?! PiS właśnie wprowadził wielką zmianę w mediach
  2. Obywatel dopadł Kaczyńskiego i powiedział mu to w twarz! Szef PiS w tarapatach
  3. Przepisy na Boże Narodzenie Ewy Wachowicz! Lepsze od Magdy Gessler?
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, które świadczą, że to już koniec
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
marek_papala10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News