Kultowa artystka ukrywała nowotwory. Gwiazda zmaga się z rakami skóry i piersi oraz osteoporozą

Kultowa artystka ukrywała nowotwory. Gwiazda zmaga się z rakami skóry i piersi oraz osteoporozą Źródło: YT/Golden Globes

Nowotwór może dopaść każdego. Wiele osób często wstydzi się choroby i stara się ją ukryć. Tej artystce udawało się to przez długi czas. Teraz zebrała się w sobie i postanowiła wyjawić prawdę.

Nowotwór to jedna z najgorszych chorób. Może dopaść każdego. Wiele osób nie chce otwarcie mówić o tym, co ich spotyka. Ukrywają ten fakt przed światem, maskują te rzeczy, które mogłyby zdradzać ich tajemnicę. Jedną z tych osób była znana aktorka - Jane Fonda. 81-latka zagościła na okładce ostatniego wydania magazynu Vogue. To wydanie jest w pełni poświęcone stereotypom dotyczącym starzenia się. Właśnie to było powodem, dla którego aktorka postanowiła opowiedzieć całą swoją historię na temat nowotworu. 

Od wielu lat zmaga się z chorobą. Nowotwór był dla niej dramatycznym doświadczeniem

Kobieta wyznała, że w jej przypadku rak miał podłoże genetyczne. Jej brat jak i ojciec również zmagali się z nowotworem. Okazuje się, że Fonda zmaga się więcej niż z jedną chorobą. Cierpi ona na raka skóry, piersi oraz na osteoporozę. Ta ostatnia jest dla niej niewyobrażalnie ciężka. W wyniku osteoporozy aktorkę boli dosłownie całe ciało. Jej kości są zupełnie inne niż u zdrowego człowieka. Choroba sprawia, że są one bardziej kruche i podatne na złamania. Jest to niezwykle uciążliwe, ponieważ na pozór zwykła czynność może okazać się dla nas niebezpieczna. To spowodowało, że aktorka musi przejść kolejną operację kolana.  

Ukrywała swój stan zdrowia 

Jane Fonda starała się ukrywać niektóre skutki choroby. Zupełnie nikt nie podejrzewał, że w 2016 roku, gdy pojawiła się na gali Złotych Globów, suknia którą miała na sobie miała specjalne przeznaczenie. Dzięki wielkim falbanom przy dekolcie, aktorka ukrywała fakt, że zupełnie niedawno przeszła mastektomię. Bandaże, które po zabiegu musiała nosić, były zupełnie niewidoczne. Jak sama przyznała, zrobiła to dlatego, bo nie chciała by media skupiały się na jej stanie zdrowia. Chciała uniknąć pytań. Uważała, że nie to tego wieczora było najważniejsza i to nie na tym ludzie powinni skupiać swoją uwagę.  

- Wychodzę z samochodu i mam dziwną białą sukienkę z tymi wszystkimi marszczeniami. To dlatego, że właśnie miałam mastektomię i musiałam zakrywać bandaże - wyznaje Fonda.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 

Bandaże po mastektomii to niejedyna rzecz, którą aktorka starała się ukryć.  W wyniku raka skóry musiała przejść operację wargi. Miało to miejsce niedługo przed planowaną promocją serialu "Grace i Frankie". Fonda nie wyobrażała sobie by nie pojawić się na tym wydarzeniu. Podczas zdjęć zakrywała opatrunki pooperacyjne. 

Mimo tego wszystkiego z czym musi zmagać się, aktorka nie poddaje się. Nie daje za wygraną i nie pozwala sobie na słabości. Przyznaje, że choroba nie jest w stanie w niczym jej przeszkodzić. Ma zamiar realizować swoje cele i marzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy ona oszalała? Dorota Szelągowska powiedziała, co myśli o Świętach Wielkanocnych. Te słowa ROZWŚCIECZĄ miliony Polaków
  2. Szokujące, ale prawdziwe! Legendarny polski bohater narodowy był KOBIETĄ! Potwierdziły to wyniki badań
  3. Chcieli skompromitować najważniejszego aktora Ranczo. Nie udało im się
  4. Polsat wyróżniony w wyjątkowy sposób. TVP i TVN mogą o tym tylko pomarzyć
  5. Naciąłeś się na zakupach w Lidlu lub Biedronce? Gwiazda TVN ujawnia jak nie dać się naciągnąć

Źródło: OFEMININ 

 

Następny artykuł