Wyciekły tragicznie kulisy śmierci piosenkarki Tercetu Egzotycznego. Przyjaciele Izabeli ujawniają

Wyciekły tragicznie kulisy śmierci piosenkarki Tercetu Egzotycznego. Przyjaciele Izabeli ujawniają Źródło: .

Nowotwór może dotknąć każdego. W ciągu wielu lat, gdy medycyna wciąż nie może poradzić sobie z epidemią, zabrał on setki tysięcy osób. W tym wielu znanych i cenionych artystów, jak Izabela Skrybant-Dziewiątkowska. Teraz pojawiają się kolejne informacje w tej sprawie.

Nowotwór niekiedy oznacza po prostu wyrok śmierci. Moment pojawienia się objawów oznacza już ostatnie stadium choroby i nierzadko - ostatnie chwile dla pacjenta. Zwykle wtedy jest już za późno na leczenie. W ten sposób, poprzez początkowe bagatelizowanie stanu swojego zdrowia i zaniechania profilaktyki odeszło wiele wybitnych osób. Wczoraj pożegnaliśmy Izabelę Skrybant-Dziewiątkowską.

Członkini legendarnego zespołu Tercet Egzotyczny od wielu lat zmagała się z jednym z najniebezpieczniejszych rodzajów nowotworu - rakiem trzustki. Trzustka jest jednym z tych organów, których nie można niczym zastąpić, a jej uszkodzenie oznacza definitywną śmierć. Początkowo wydawało się, że może uda jej się przezwyciężyć chorobę, gwiazda ostatecznie przegrała tę walkę. Odeszła w wieku 80 lat.

Nowotwór zabrał kolejną sławę. Powrócił ze zdwojoną mocą

Długoletnie zmagania z rakiem trzustki praktycznie zakończyły karierę Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Jej stan był powszechnie znany od dawna, jednakże kobieta nie mogła przejść operacji, ze względu na wszczepiony rozrusznik serca. Jej leczenie było trudne, choć początkowo przyniosło skutek. Gdy poczuła się lepiej, niemal od razu zapowiedziała powrót na scenę. Rzeczywistość okazała się inna. Choroba wróciła, atakując z podwójną mocą.

- Przez ostatnie dni piosenkarka nie wychodziła z domu. By ukoić ból przyjmowała morfinę. We wtorek wieczorem trafiła do szpitala, zmarła w środę o świcie - informuje "Fakt".

Ostatecznie wokalistka przegrała tę walkę, pogrążając swoją rodzinę, przyjaciół i fanów w wielkim smutku. Wiele osób mówi o tej śmierci, zaznaczając, że wokalistka była "silna i dzielna... aż do końca".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tercet Egzotyczny stracił liderkę

Tercet Egzotyczny jest jednym z najstarszych zespołów muzycznych w Polsce, wielokrotnie nagradzanym na rozmaitych festiwalach. Członkowie prowadzą swoją działalność nieprzerwanie od 1963 roku. Niewiele grup może pochwalić się takim stażem, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Od samego początku jego wokalistką była Izabela Skrybant-Dziewiątkowska. W maju 2019 roku ta legenda polskiej muzyki odeszła z tego świata. Najprawdopodobniej oznaczać to będzie również ostateczny koniec całego zespołu, który w ciągu kilku dekad dostarczył setkom tysięcy osób niezwykłych wręcz emocji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. Omenaa Mensah NAGO na Seszelach. Ma ciało bogini! [TYLKO DLA DOROSŁYCH]
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News