Doda pokazała zdjęcie ojca po ciężkiej operacji. Mężczyzna walczy o życie

Doda pokazała zdjęcie ojca po ciężkiej operacji. Mężczyzna walczy o życie Źródło: yt.com/TheDodaTV

Nowotwór wpłynął w ostatnim czasie na życie Dody. Kobieta szczęśliwie nie narzeka na żadne problemy zdrowotne, jednak choroba dotknęła członka jej najbliższej rodziny. Wokalistka postanowiła opublikować zdjęcie ojca, który niedawno przeszedł bardzo ciężką operację.

Nowotwór zmienił plany Dody na najbliższe miesiące. Kobieta informowała o kolejnych koncertach i o spotkaniach z fanami, jednak wszystko uległo zmianie przez dramatyczne wydarzenia dotyczące rodziny gwiazdy. Jakiś czas temu celebrytka informowała o zmianie planów w swoich wpisach w mediach społecznościowych. Dopiero po jakimś czasie mogliśmy poznać więcej szczegółów towarzyszących całej sprawie.

Sytuacja rzeczywiście jest bardzo poważna, a piosenkarka nie ma zamiaru lekceważyć problemu, który pojawił się w ostatnim czasie. Zanosi się na to, że kariera muzyczna Dody rzeczywiście przez pewien czas zostanie zawieszona, a na tą chwilę wciąż nie ma pewności co do momentu jej wznowienia. Kobieta wystawiła fanów na ciężką próbę, a ci komentują ostatnie wydarzenia.

Nowotwór wpłynął na życie gwiazdy

Doda jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że jest zmuszona tymczasowo zawiesić karierę, a powodem są bardzo poważne problemy rodzinne. Fani wykazali swoją wyrozumiałość i udowodnili, że są w stanie zrozumieć gwiazdę w takiej sytuacji. Dopiero po kilkunastu dniach wszyscy dowiedzieli się, dlaczego sprawa jest tak poważna.

- Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staje psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki - pisała Doda do swoich fanów, dodając, że jej ojciec chorował na nowotwór.

Teraz dowiedzieliśmy się, że stan ojca poprawia się. Piosenkarka postanowiła pojechać do rodzinnego domu w Ciechanowie wraz z partnerem, by odwiedzić chorego ojca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór ojca doprowadził do zawieszenia kariery Dody

Na Instagramie gwiazdy pojawiły się liczne relacje z wyjazdu do rodziny. Piosenkarka chętnie opowiadała fanom o wydarzeniach z ostatnich dni, nie zabrakło również występu jej ojca, który prezentował się naprawdę dobrze. Po mężczyźnie nie było widać, że w ostatnich tygodniach musiał zmagać się z bardzo poważną dolegliwością.

Piosenkarka opublikowała fotografię rodzinną, na której znalazł się zarówno jej partner, jak i rodzice. Nie zabrakło również "gościnnego udziału" babci, która jest przedstawiona na portrecie w tle. Fani są szczęśliwi głównie z tego powodu, że stan zdrowia mężczyzny znacznie się poprawił i jest na dobrej drodze, by nowotwór został ostatecznie pokonany.

(fot. Instagram - Doda)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. PORAŻAJĄCE słowa Jackowskiego o Benedykcie XVI. Mówi o braku nadziei

źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News