Nie żyje. To jak "złapała" nowotwór przeraża

Nie żyje. To jak "złapała" nowotwór przeraża Źródło: picryl.com

Nowotwór przyczynił się do śmierci 49-letniej pacjentki w przerażający sposób. Kobieta, która chciała poprawić swoją urodę, nie mogła się spodziewać, że zabieg, któremu się podda, przyniesie jej tyle nieszczęścia. Lekarze alarmują: zachorowania na ten typ raka stają się prawdziwą plagą.

Nowotwór jest jedną z najcięższych chorób, na którą rocznie umierają miliony ludzi na całym świecie. Od jakiegoś czasu, stanowczo zwiększyła się plaga zachorowalności na chłoniaka anaplastycznego. Pojawienie się tego typu choroby związane jest z zabiegami chirurgii plastycznej, o czym przekonała się jedna z 49-latek.

Nowotwór zabił kobietę po zabiegu upiększającym. Tragiczne okoliczności śmierci kobiety

49-latka mieszkającya w Stanach Zjednoczonych chciała poddać się popularnemu zabiegu wszczepienia implantu w pośladki. Zabieg ten cieszy się wielkim powodzeniem wśród amerykańskich gwiazd pokroju Kim Kardashian, które zapoczątkowały modę na powiększanie pośladków. Kobieta, bardzo chciała upodobnić się do swoich idolek i wydała wielką ilość pieniędzy, aby poczuć się lepiej w swoim ciele.

Niestety nie wiedziała, że ten zabieg nie przyniesie jej radości, a wielkie cierpienie. Pacjentka zaczęła uskarżać się na problemy z nerkami, skóra zaczęła ją bardzo boleć a w oddychaniu przeszkadzały duszności. Jej śmierć była bardzo długa i bolesna.

Lekarze, którzy badali kobietę stwierdzili, że implant uległ zmieszaniu się z jej krwią, przez co w jej ciele pojawił się niebezpieczny chłoniak aplastyczny. Kobieta na rok po swoim wymarzonym zabiegu zmarła i dołączyła do grona siedmiu Amerykanek, które od 2010 były ofiarami choroby. Obecnie, na schorzenie spowodowane nieudaną operacją plastyczną cierpi 457 kobiet zamieszkujących obszar USA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym jest chłoniak aplastyczny?

Chłoniak aplastyczny jest wyjątkowo niebezpiecznym typem nowotworu, którego występowanie jest niesamowicie rzadkie. Prawdopodobieństwo zachorowania na niego wynosi 1:30 000. Jak się jednak okazuje ingerencja w ciało, poprzez wszczepienie implantów może znacznie to ryzyko powiększyć. W momencie, w którym wszczepimy sobie implant, nasza szansa na zachorowanie wynosi 1:1000

Lekarze apelują, żeby nie podążać za modą zapoczątkowaną przez gwiazdy Hollywood i nie ingerować w kształt pośladków za pomocą wszczepiania implantów. Jak sami zaznaczają, szansa na wyleczenie tego typu nowotworu, z racji jego rzadkości i unikalności jest bardzo mała.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  2. Legendarna polska aktorka po śmierci ukochanego z rozpaczy wyskoczyła z okna!
  3. "Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa
  4. Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy
  5. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!
     

źródło: National Geographic

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu