Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce

Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce Źródło: Pixabay

Nowotwór Anity to prawdziwa zmora. Kiedy kobieta miała zaledwie 28 lat, usłyszała diagnozę, która na zawsze zmieniła jej życie. Gdy szykowała się do ślubu, usłyszała od lekarzy słowa, które złamały jej serce. Tego nie zapomni do końca życia.

Nowotwór jest bez wątpienia bardzo ciężką chorobą, ale dla Anity od 11 lat stanowi codzienność. Kiedy kobieta szykowała się do poślubienia swojego ukochanego, odkryła dziwny, charakterystyczny dla raka guzek na jej piersi. Kiedy poszła do lekarza po raz pierwszy, usłyszała słowa, których nie zapomni do końca życia. A najgorsze jest to, że choroba ma cały czas nawroty.

Nowotwór wyszedł przez przypadek. Smutna historia Anity

Kobieta, która w wieku 28 lat chciała poślubić swojego ukochanego Mariusza, zauważyła, że na jej piersi pojawiła się dziwna narośl. Postanowiła iść do lekarza, który powiedział jej, że ma w swoim ciele zaawansowany nowotwór.

- Pierś zaczęła się zmieniać, wciągała się brodawka. Jednak lekarz twierdził, że to nic niepokojącego, a piersi są mastopatyczne. Jednak osoba, która później robiła mi USG, uznała, że nie jest to normalne i wezwała lekarzy, by skonsultować mój przypadek. Zlecono mammografię. Później usłyszałam od jednego z lekarzy: „przecież to jest zaawansowany nowotwór” - wspomina kobieta.

Najgorsze stało się jednak wtedy, kiedy zapytała o to, czy powinna brać ślub. Te słowa lekarza złamały jej serce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz odradził jej ślub. Przerażające słowa

Według Biedrzyckiej lekarz, który ją badał, powiedział jej, że najprawdopodobniej nie zostało jej za dużo czasu. Te słowa mogą złamać serce.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

- To był szok. Ze względu na duże zaawansowanie choroby lekarze mówili, że rokowania nie są dobre. Pamiętam, że jeden z onkologów zapytał mnie wtedy: „chyba pani nie chce, żeby mąż szybko został wdowcem?”[...] - Wszystko zostało odwołane. Rodzina, znajomi, wszyscy byli w szoku, bo po pierwsze, byłam w młodym wieku, a po drugie, w mojej rodzinie byłam pierwszym przypadkiem z nowotworem, wcześniej nikt nie chorował - opowiada kobieta.

Po wielu latach nadal żyje, ale wciąż jest chora. Pomóc może kosztowny lek, dlatego każdy, kto chciałby wesprzeć Anitę i jej rodzinę, może to zrobić w tym miejscu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Głos Wielkopolski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News