Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje 13-letni Łukasz

Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje 13-letni Łukasz Źródło: .

Nowotwór zaatakował młodego chłopaka. Niestety, pojawiła się smutna wiadomość, która informuje, że 13-letni Łukasz nie żyje. Wszyscy do końca wierzyli, że młodemu chłopakowi uda się wygrać z ciężką chorobą, ale rzeczywistość okazała się okrutna.

Nowotwór wywrócił życie całej rodziny do góry nogami. Najgorsza diagnoza sprawiła, że nic oprócz zdrowia Łukasza się nie liczyło. Niestety, pomimo ogromnej walki nie udało mu się pokonać ciężkiej choroby. Właśnie pojawiła się wiadomość, że 13-letni chłopak, za którego kciuki trzymała cała Polska, nie żyje

Nowotwór szybko został zdiagnozowany

Wszystko zmieniło się w wakacje 2019 roku. Do tego czasu 5-osobowa rodzina żyła całkowicie normalnie. Niestety, po wspólnych wakacjach lekarze przekazali rodzinie diagnozę. Okazało się, że 13-letni Łukasz choruje na nowotwór. Początkowo pojawiły się bóle brzucha, Łukasz szybko tracił na wadze, a jego samopoczucie było coraz gorsze. 

Szybko wyszło na jaw, że w organizmie ukrył się nowotwór. Był to chłoniak burkitta, który bardzo często występuje u dzieci. Łukasz został przyjęty do szpitala we Włocławku, po czym został przewieziony do szpitala w Bydgoszczy. Szybko okazało się, że operacja młodego chłopaka nie wchodzi w grę. Lekarze zaproponowali leczenie farmakologiczne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Dzięki lekom się udało, guz zniknął, ale wkrótce u wnuka pokazały się przerzuty. Medycy byli bezradni - przekazała babcia Łukasza. 

Nowotwór wygrał. 13-letni Łukasz nie żyje

Leczenie farmakologiczne nie zdało egzaminu na dłuższą metę. Rodzice chłopca nie poddawali się i szukali pomocy, by uratować swoje dziecko. Okazało się, że można wprowadzić kolejne leki. Kosz jednej tabletki, którą miał przyjąć Łukasz, kosztowała 40 tysięcy. Zrozpaczona rodzina zorganizowała zbiórkę w sieci, by znaleźć fundusze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Kowalska przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Zdjęcie złamie każde serce
2. 2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Kowalska przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Zdjęcie złamie każde serce
2.
2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Niestety lekarze nie zdążyli wprowadzić leku. Łukasz zmarł w wieku 13-lat. Oficjalną wiadomość o śmierci młodego chłopca podał Zespół Szkół Nr 11 we Włocławku, który przez cały czas włączał się w walkę z chorobą Łukasza.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włoscy lekarze ostrzegają. "Tak samo będzie u was"
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta
  4. Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: woclaweknaszemiasto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News