Umierający na nowotwór mąż po raz pierwszy trzymał w rękach nowo narodzoną córeczkę. Kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

Umierający na nowotwór mąż po raz pierwszy trzymał w rękach nowo narodzoną córeczkę. Kilka godzin później wydarzyło się najgorsze Źródło: Facebook.com Nicola Kinloch

Nowotwór był dla niego jak wyrok. Gdy usłyszał diagnozę, wiedział, że nie ma wiele czasu. Przed śmiercią marzył tylko o tym, żeby potrzymać w rękach swoją nowo narodzoną córkę.

Nowotwór to straszna choroba, w wielu wypadkach bywa nieuleczalna i potrafi pozbawić wszelkiej nadziei. Ten mężczyzna jeszcze niedawno cieszył się szczęściem ze swoją żoną i dwiema córkami, dopóki nie usłyszał przerażającej diagnozy. Wtedy jedyne, o czym marzył, to żeby dożyć narodzin swojej trzeciej córki.

Nowotwór nie był w stanie go złamać. Zrobił wszystko, aby spełnić swoje marzenia

Nicola i Brett pracowali w jednej szkole jako WF-iści. Szybko rozkwitło między nimi uczucie. Para pobrała się i doczekała dwójki dzieci. Gdy trzecie było w drodze, mężczyzna dowiedział się o nowotworze. Walczył cały czas, ale zdawał sobie sprawę, że może nie wygrać i czasu było coraz mniej. Zrobił sobie listę rzeczy, które chce robić przed śmiercią i wraz z żoną zaczął je realizować. Jednak najbardziej męczyła go kwestia ciąży jego żony. Miał nadzieję, że zdoła potrzymać swoją trzecią córeczkę zanim umrze.

Lekarze przewidywali, że przeżyje około roku, ale Brett nie zamierzał się poddać. Dzięki zebranym przez rodzinę pieniądzom chodził na kolejne terapie. Niestety, niedługo przed narodzinami córki dowiedział się, że mózg w jego głowie się rozrósł i nie ma możliwości jego operacyjnego usunięcia. Przez ten czas zdecydował się cieszyć ostatnimi chwilami życia, póki jeszcze mógł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potrzymał córkę w rękach, a trzy godziny później zmarł

Całą rodziną wybrali się na wyjazd do Disneylandu i na wakacje za granicą. Mężczyzna wierzył, że dożyje narodzin córki, gdy nagle jego stan się pogorszył i trafił do szpitala. W tym samym czasie jego żona rodziła. Gdy tylko doszło do narodzin, z pomocą personalu szpitala zabrano ją z noworodkiem do sali, w której leżał jej umierający mąż. Pozwolono mu potrzymać nowo narodzona córką i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Trzy godziny po tym, jak trzymał najmłodszą córkę w ramionach, Brett zmarł w otoczeniu najbliższej rodziny. Żona do dziś nie zapomniała o nim, wypełnia kolejna rzeczy z listy, które on sam chciał zrobić przed śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Poruszające słowa szefa TVN o Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie poznali prawdę
  4. Pies nie może chodzić, gołąb nie potrafi latać. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News