Wielka żałoba w rodzinie królewskiej. Księżna miała nietypowe żądania, jej pogrzeb różnił się od innych

Wielka żałoba w rodzinie królewskiej. Księżna miała nietypowe żądania, jej pogrzeb różnił się od innych Źródło: youtube.com/ Studio Films PL

Nowotwór doprowadził do śmierci jednej z kobiet na dworze królewskim. Jej pogrzeb był bardzo nietypowy z racji wyjątkowych żądań księżnej. Ceremonia pogrzebowa bardzo się wyróżniała.

Nowotwór pojawił się w życiu księżnej wiele lat temu. Kobieta długo walczyła ze straszną chorobą i wydawało się, że uda się uratować jej życie. Ostatecznie jednak walka zakończyła się niestety przegraną. Niedawno dowiedzieliśmy się, że przedstawicielka rodziny królewskiej odeszła po długim leczeniu.

Po pewnym czasie doszło do pogrzebu księżnej. Chora na nowotwór kobieta doskonale zdawała sobie sprawę ze swojej tragicznej sytuacji i wiedziała, że niebawem przyjdzie jej pożegnać się z tym światem. W związku z tym postanowiła poprosić swoich najbliższych o to, by spełnili jej ostatnie życzenie. Dzięki temu jej ceremonia pogrzebowa była wyjątkowa.

Nowotwór doprowadził do śmierci księżnej

72-letnia księżna Christina zmarła kilka dni temu po długiej walce z chorobą. Po jej odejściu cała Holandia pogrążyła się w żałobie. Wiele osób doceniało ją za wieloletnie reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej, w czym spisywała się doskonale. Wielka walka o jej życie zakończyła się jednak nieuchronną porażką, która bardzo zasmuciła holenderski dwór królewski.

Dowiedzieliśmy się, że kobieta miała wyjątkowe życzenie odnośnie tego, jak ma wyglądać jej pogrzeb. Bardzo chciała, by ceremonia nie była przeprowadzana w smutnej atmosferze. Nie chciała, by ktokolwiek odczuwał żal po jej odejściu. Jeszcze przed śmiercią poprosiła najbliższych, by ci nie zjawiali się na pogrzebie w czarnych ubraniach.

Nowotwór ostatecznie okazał się silniejszy

Księżna Christina od dłuższego czasu cierpiała na raka kości. Ostatecznie, pomimo doskonałej pomocy lekarzy, nie udało się jej uratować. Ludzie z Holandii oraz innych krajów mówią o jej pogrzebie, który wyróżniał się na tle innych ceremonii tego typu. Wszyscy przyszli ubrani w kolorowe ubrania, chcąc spełnić ostatnią prośbę księżnej. Choć serca pękały i wielu osobom leciały łzy, wszyscy starali się uśmiechać i myśleć pozytywnie, tak jak polecała zmarła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowa ceremonia z pewnością na zawsze zapisze się w historii Holandii. Była to pierwsza sytuacja tego typu, i choć zaskoczyła wszystkich dostojników związanych z królewskim dworem, każdy z nich zgodził się na spełnienie ostatniej prośby zmarłej przed kilkoma dniami księżnej Christiny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News