Straszne, słynna dziennikarka ma raka. Diagnozę postawił widz w programie na żywo

Straszne, słynna dziennikarka ma raka. Diagnozę postawił widz w programie na żywo Źródło: Freepik

Nowotwór w niektórych przypadków może być wyrokiem śmierci. Ryzyko zgonu zwiększa późne zdiagnozowanie choroby. W natłoku codzienności wiele osób nie zwraca uwagi na drobne dolegliwości, które nie wiążą się z bólem i dyskomfortem. Tak było także w przypadku słynnej dziennikarki. O tym, że jest chora na raka, poinformował ją przypadkowy widz.

Victoria Price jest dziennikarką lokalnej stacji telewizyjnej WFLA News na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Prezenterka pracuje w programie informacyjnym, przypominającym polskie "Wiadomości". Piękna kobieta jest ulubienicą widzów. Nie brakuje osób, którzy sięgają po pilota tylko po to, żeby obejrzeć program, w którym występuje. Dziennikarka często otrzymuje wiadomości od fanów. Najczęściej zawierają one komplementy i miłe słowa. Jeden list sprawił, że prezenterka poczuła się zszokowana. Na szczęście, potraktowała słowa fanki na poważnie.

Nowotwór dziennikarki został zdiagnozowany przez fankę

Victoria Price za pomocą mediów społecznościowych poinformowała opinię publiczną o liście, który uratował jej życie. Kobieta przez ostatnie tygodnie relacjonowała w telewizji wydarzenia związane z pandemią koronawirusa na Florydzie, w związku z czym często pojawiała się na ekranie. Pewnego dnia dziennikarka otrzymała nietypowy list od swojej fanki. Kobieta podejrzewała, że prowadząca serwis informacyjny zachorowała na nowotwór. Uwagę anonimowej owej pani zwrócił niewielki guzek widoczny na szyi Victorii. Jako, że sama zmagała się niegdyś z podobnym problemem, postanowiła ostrzec dziennikarkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Cześć, właśnie widziałam twój materiał. To, co mnie niepokoi, to guzek na twojej szyi. Proszę, sprawdź tarczycę. Przypomina mi guzek na mojej szyi. Mój okazał się nowotworem. Dbaj o siebie - napisała.

Prezenterka telewizyjna podeszła do sprawy bardzo poważnie. Natychmiast zapisała się na wizytę do lekarza. Po badaniu okazało się, ze guz na szyi Victorii jest chorobotwórczy. Zlekceważenie go mogłoby sprawić, że pojawiłby się nowotwór. Teraz kobietę czeka zabieg usunięcia narośli wraz z częścią węzłów chłonnych. Dzięki reakcji fanki możliwa była szybka diagnoza, która dała dziennikarce duże szanse na odzyskanie zdrowia. Zabieg może być jedyną operacją, jaką przejdzie. Wprowadzenie chemioterapii nie będzie prawdopodobnie konieczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic

3. Objawy niedoboru witaminy D. Ma je nawet 90 procent Polaków

Bezinteresowna reakcja anonimowej kobiety uratowała życie Victorii, której groził poważny nowotwór. Młoda dziennikarka przyznaje, że nie przywiązywała zbyt wielkiej uwagi do swojego zdrowia, dlatego mogłaby zlekceważyć pierwsze objawy choroby. Prezenterka jest niezwykle wdzięczna autorce listu. Nie zadzwoniłaby do lekarza, gdyby nie otrzymała tego e-maila. Internautka prawdopodobnie podarowała jej najcenniejszy dar - życie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

"8 On Your Side" isn't just a catchphrase at @wfla. It’s our cornerstone. But the roles recently reversed when I found a viewer on MY side, and I couldn't be more grateful. As a journalist, it's been full throttle since the pandemic began. Never-ending shifts in a never-ending news cycle. Adjusting to remote workflows and in my case, taking on a new investigative role. We were covering the most important health story in a century, but my own health was the farthest thing from my mind. Until a viewer emailed me last month. She saw a lump on my neck. Said it reminded her of her own. Hers was cancer. Turns out, mine is too. COVID created some diagnostic delays but I'll finally be undergoing surgery this Monday to remove the tumor, my thyroid, and a couple of the nearby lymph nodes. Doctor says it's spreading, but not too much, and we're hopeful this will be my first and last procedure. Had I never received that email, I never would have called my doctor. The cancer would have continued to spread. It's a scary and humbling thought. I will forever be thankful to the woman who went out of her way to email me, a total stranger. She had zero obligation to, but she did anyway. Talk about being on your side, huh? The world is a tough place these days. Don't forget to take care of yourself. Take care of each other. Love y'all and see you soon. VP 💕

Post udostępniony przez victoria price (@victoriapricetv)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
  6. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku
  7. Usterkę zawieszenia naprawił w absolutnie niespotykany sposób. Inspektorzy aż musieli zrobić zdjęcie
  8. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  9. Dziś zapadła decyzja. Od soboty czeka Polaków przełomowa zmiana, kolejne luzowanie obostrzeń

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News