Nowotwór zabrał mu córkę. Tata momentalnie zamarł, kiedy zobaczył, co zmarła dziewczyna trzymała za lustrem w swoim pokoju

Nowotwór zabrał mu córkę. Tata momentalnie zamarł, kiedy zobaczył, co zmarła dziewczyna trzymała za lustrem w swoim pokoju Źródło: facebook.com Athena Lea Orchard

Nowotwór nie dawał za wygraną, aż w końcu dziewczyna całkiem opadła z sił i odeszła na dobre. Krótko po tragedii jej ojciec odkrył, co ta trzymała za lustrem w swoim pokoju.

Nowotwór zaatakował nagle i z ogromną siłą. 12-latka najpierw została poddana skomplikowanej operacji, a po wycięciu guza - chemioterapii. Niestety, leczenie było dla niej wyczerpujące o wiele bardziej, niż podejrzewano. W końcu dziewczyna nie dała rady chorobie i odeszła na dobre. Ojciec bardzo to przeżył i długo nie mógł zebrać się w sobie, by wejść do pokoju ukochanej córeczki. Pewnego dnia zdecydował się jednak uporządkować wszystkie jej rzeczy. Wszedł do środka i po chwili zajrzał za wiszące na ścianie lustro. Nie mógł uwierzyć własnym oczom. 

Nowotwór odebrał mu córkę. Gdy ojciec zobaczył, co dziewczyna trzymała za lustrem, zamarł 

Kiedy 12-letnia Athena dowiedziała się, że ma raka, robiła wszystko, by pokonać chorobę. Choć często brakowało jej sił, nie zamierzała się poddawać. Mimo nie najlepszych rokowań wierzyła, że uda jej się zwyciężyć. Niestety, stało się inaczej. Najpierw została poddana operacji, podczas której wycięto jej z kręgosłupa guz, a później zaczęto stosować chemioterapię. Ta była dla niej prawdziwym koszmarem. Na krótko przed 13 urodzinami Athena odeszła na dobre. 

Ojciec zupełnie załamał się po stracie córki. Nie mógł patrzeć na to wszystko, co należało do 12-latki i stale mu o niej przypominało. Przez pewien czas nie wchodził nawet do jej pokoju, ale w końcu zebrał się w sobie i postanowił uporządkować wszystkie rzeczy zmarłej. Zdjął ze ściany lustro, a za nim odkrył list, który Athena zostawiła rodzinie. Mężczyzna zamarł, a gdy zaczął czytać momentalnie zalał się łzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Szczęście zależy od nas. Może nie chodzi o szczęśliwe zakończenie, ale o samą historię. Celem życia jest życie pełne celów. Szczęście to kierunek, a nie miejsce. Dziękuję, że jesteście. Bądź szczęśliwy, bądź wolny, wierz, pozostań wiecznie młody. Wiesz jak mam na imię, ale nie znasz mojej historii. Słyszałeś, co zrobiłam, ale nie wiesz, co przeszłam. Miłość jest jak szkło, wygląda pięknie, ale jest bardzo kruche. Każdy dzień jest wyjątkowy, więc wykorzystuj go - pisała dziewczyna.

Do ostatnich dni 12-latka starała się pozostać silna i nie tracić nadziei. Mimo przeciwności próbowała zawsze czerpać z życia pełnymi garściami, a w swoim liście postanowiła wyraźnie podkreślić, jak ważne jest, by nigdy się nie poddawać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

- Możesz umrzeć jutro, więc wykorzystuj każdy dzień. Życie jest złe tylko jeśli je takim uczynisz. Miłość jest rzadka, życie jest dziwne, nic nie trwa wiecznie, a ludzie się zmieniają. Życie to gra dla wszystkich, ale miłość jest jedyną nagrodą. [...] Pamiętaj, że życie jest pełne górek i dołków. Bez dołków górki nic nie znaczą. [...] ma powodu do płaczu, bo wiem, że będziesz obok mnie - czytał pogrążony w żałobie ojciec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Mikołaj Kubica

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News