Przed śmiercią 4-latek zrobił plamę na dywanie. Mama spojrzała na nią po 12 latach i odkryła prawdę

Przed śmiercią 4-latek zrobił plamę na dywanie. Mama spojrzała na nią po 12 latach i odkryła prawdę Źródło: Community TODAY/Heather Duckworth

Nowotwór zabrał matce ukochanego syna. Przed śmiercią maluch pozostawił na dywanie zagadkową plamę. 12 lat później kobieta spojrzała na nią i uświadomiła sobie coś niebywale ważnego.

Nowotwór wywrócił życie jej rodziny do góry nogami. Kilka lat temu ta kobieta straciła swojego ukochanego syna, ale wyniosła z tego pewną ważną lekcję, którą chciała przekazać światu. Wszystko zaczęło się od pewnej plamy na podłodze w domu, do którego dopiero co się przeprowadzili.

Nowotwór przyszedł jak zawsze niespodziewanie

Heather Duckworth nie miała łatwego życia, a potem stało się jeszcze bardziej skomplikowane. Gdy zaczęła się historia, która na zawsze odmieniła jej rodzinę, przeprowadzili się z całą "bandą" dzieci do nowego domu. Małżeństwo miało wówczas czwórkę dzieci: dwuletnie trojaczki oraz jednego czteroletniego syna, Jacoba. 

Ich życie było wówczas pogrążone w chaosie. Heather była wiecznie na skraju załamania nerwowego. Ciężko było jej pogodzić opiekę nad czwórką dzieci z przeprowadzką, tak więc tamtego wieczora, gdy udało jej się wreszcie wymyć dzieci i wyszykować je do łóżka, była na skraju wycieńczenia.

To właśnie wtedy zauważyła niebieską plamę na nowym dywanie oraz Jacoba, który dumny z siebie stał pośrodku pomieszczenia z zepsutym długopisem w ręku. Heather nie wytrzymała i rozpłakała się. Ze łzami wściekłości w oczach ponownie wymyła małego urwisa, po czym zabrała się do szorowania podłogi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tle chłopcy wciąż bawili się w najlepsze, aż do całkowitego wyczerpania. Jak się wkrótce okazało, był to jeden z ostatnich takich wieczorów. Heather była wściekła na Jacoba, ale ledwo dwa miesiące później okazało się, że jej syn ma raka. Odszedł po dwóch latach walki z nowotworem. Teraz Heather zupełnie inaczej patrzy na plamę, która niegdyś tak bardzo ją zezłościła, a teraz przeistoczyła się w stały element wystroju - oraz pamiątkę po zmarłym synku.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

- Po tym wszystkim stała się przypomnieniem mojej złości i frustracji z powodu czegoś tak banalnego i tak nieistotnego w całym schemacie życia… - powiedziała kobieta. Plama codziennie przypomina jej o tym, że dałaby wszystko za jeszcze jeden dzień zabawy ze swoim dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

źródło: popularne

Następny artykuł