Bronisław Cieślak, kultowy por. Borewicz, był bliski śmierci. Smutne doniesienia, już go nie zobaczymy

Bronisław Cieślak, kultowy por. Borewicz, był bliski śmierci. Smutne doniesienia, już go nie zobaczymy Źródło: YouTube / Telewizja Proart

Nowotwór pojawił się w życiu Bronisława Cieślaka niespodziewanie i oczywiście poważnie w nim namieszał. Artysta nie ukrywa, że przeszedł trudne chwile, kiedy jego stan był naprawdę zły. Z tego też powodu podjął ostateczną decyzję o wycofaniu się ze świata show-biznesu.

Nowotwór gruczołu krokowego (prostaty) okazał się diagnozą, jaką postawiono Bronisławowi Cieślakowi, znanemu między innymi z kultowej roli Sławomira Borewicza w serialu "07 zgłoś się". Aktor szybko przeszedł operację, która na szczęście przebiegła pomyślnie. Dziś artysta czuje się już znacznie lepiej, jednak nie ukrywa, że ma za sobą niezwykle trudne momenty związane właśnie z chorobą.

Nowotwór całkowicie odmienił życie Bronisława Cieślaka

- Mam raka. Pogodziłem się z tym. Dziś to już nie jest choroba śmiertelna, tylko przewlekła, a ja podjąłem walkę o zdrowie i słucham się moich lekarzy - wyznał Cieślak w rozmowie z "Super Expressem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artysta przyznał, że w czasie wizyt u lekarzy spotykał wielu swoich znanych znajomych. Aktor nie ujawnił oczywiście ich nazwisk, jednak chciał pokazać, jak poważnym problemem jest dolegliwość, z którą sam się boryka.

- Spotykałem znajomych, za każdym razem co najmniej jednego, ponieważ choroba, o której rozmawiamy, dotyka wielu mężczyzn w moim wieku, także znanych pani - powiedział Cieślak.

Dzisiaj grzeje: 1. Jedzenie w polskich szpitalach woła o pomstę do nieba. 6 skandalicznych zdjęć przysłanych przez pacjentów z całej Polski
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Życie bez aktorstwa

Warto zaznaczyć, że chociaż aktor czuje się już lepiej, nie zamierza wracać do świata show-biznesu. Wyznał, iż po usłyszeniu diagnozy, obiecał swoim najbliższym, że będzie się oszczędzał i walczył o swoje zdrowie, a nie zabiegał o kolejne role. Funkcjonowanie bez podejmowania się kolejnych zawodowych wyznań wyraźnie służy artyście. Jak przyznał, czuje się dobrze i "żyje spokojnym życiem". Najważniejsze są dla niego obecnie zdrowie oraz rodzina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemniczy wirus rozprzestrzenia się. Pierwsze informacje o ofiarach śmiertelnych
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda
  4. Miał mnóstwo planów, była nadzieja na pełne wyzdrowienie. Paweł Królikowski walczy
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak inna rzecz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News