Nowotwór
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 15 Marca 2020

Od dawna walczył z nowotworem. Media przekazały nagłe wieści

Wykryty nowotwór sprawił, że wielki sportowiec w ciągu ostatnich miesięcy przeżył bardzo trudne chwile. Wiedział, że będzie tylko gorzej. Media przekazały właśnie bardzo ważne wiadomości dotyczące stanu zdrowia skoczka narciarskiego.

Nowotwór wywrócił życie wielkiego sportowca do góry nogami. Znany skoczek narciarski, kolega Adama Małysza stoczył w ciągu ostatnich miesięcy trudną walkę z chorobą. Mężczyzna wiedział, że będzie tylko gorzej. Wreszcie media powiadomiły świat o bardzo ważnych informacjach na temat zdrowia skoczka. Zmienił się nie do poznania.

Pielęgniarka opiekowała się pierwszą ofiarą koronawirusa.Dramatyczne informacje o pielęgniarce, która opiekowała się zmarłą na koronawirusa 57-latką. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Nowotwór to ciężka choroba, która potrafi nieodwracalnie zmienić życie. Walka z nią zawsze jesteś nierówna i często kończy się śmiercią. Rak dotyka wszystkich. Niedawno przykrą informację od lekarzy otrzymał znany skoczek narciarski, znajomy Adama Małysza. Po tym, jak usłyszał diagnozę, przyznał, że wszystko się zmieniło. Najpierw urządził imprezę, ponieważ wiedział, że będzie tylko gorzej. Media niedawno opublikowały bardzo ważną wiadomość.

Nowotwór zmienił go nie do poznania

Nowotwór u Bjoerna Einara Romoerena wykryto kilka miesięcy temu. Młody i wesoły skoczek narciarski poczuł, że w jego życiu dojdzie do ogromnej zmiany. Po otrzymaniu diagnozy, która w niektórych przypadkach jest jak wyrok śmierci, postanowił zorganizować imprezę. Wiedział, że później będzie tylko gorzej. Początkowo miał rację. Mięsak Ewinga w biodrze norweskiego skoczka miał dziewięć centymetrów i wymagał wielu bolesnych zabiegów. Później pojawiła się chemioterapia.

Po tym, jak u Romoerena wykryto nowotwór, skoczek otrzymał wsparcie ze strony środowiska skoczków narciarskich. Wśród kolegów, którzy go wspierali i poprawiali mu humor, znaleźli się najwięksi sportowcy - w tym Adam Małysz. Romoeren niedawno w mediach poinformował wszystkich o swoim obecnym stanie zdrowia. Okazało się, że najprawdopodobniej wygrał walkę z chorobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gotowanie poradnikWirus przenosi się na żywności? Wiadomo, jak się ustrzec, opublikowano poradnikCzytaj dalej

- Mój stan jest teraz bardzo dobry. Gdyby lekarze nie byli trochę tchórzliwi, powiedzieliby, że jestem zdrowy - powiedział norweski skoczek narciarski.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody

2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Sportowiec przyznał, że nowotwór jest czymś, co zmienia sposób patrzenia na świat. Romoeren ujawnił, że obecnie dużo częściej docenia małe rzeczy. Obecnie łatwiej też się wzrusza, co początkowo zdziwiło jego partnerkę. Skoczek otrzymała w styczniu wsparcie od polskich kibiców podczas zawodów w Pucharze Świata w Zakopanem. Wiadomość z życzeniami o powrocie do zdrowia wysłał mu nawet jego największy rywal, Janne Ahonen.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski właśnie wrócił samolotem z Grecji. Pokazał, co tak naprawdę dzieje się na lotnisku, zdjęcia powalająCzytaj dalej

źródło: TVP Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News