Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy Źródło: www.facebook.com/39ipoltygodniatvn

Nowotwór złośliwy, tak brzmiała diagnoza postawiona aktorce. Gdyby nie program śniadaniowy, nigdy nie wybrałaby się do lekarza. Być może uratował jej życie.

Nowotwór to diagnoza, której z pewności nikt nie chciałby usłyszeć. W zestawieniu z "złośliwy" brzmi jak wyrok. Aktorka znana m. in. z serialów "39 i pół" oraz "Samo Życie" wykonała rutynowe badania i usłyszała najgorsze wieści. Po takich słowach świat może się zawalić. Musiała odłożyć karierę na bok i zacząć walkę o życie.

Nowotwór złośliwy brzmi jak wyrok

Monika Krzywkowska gościła niedawno w programie "Dzień dobry TVN". Opowiedziała w nim nie tylko o swojej nowej roli w drugim sezonie uwielbianego przez widzów serialu "39 i pół", ale również o najmroczniejszym czasie w swoim życiu. Usłyszała od lekarza, że ma czerniaka złośliwego.

- Prasując rano przed telewizorem oglądałam Dzień dobry TVN z panią dermatolog, która mówiła o różnych rzeczach, na które trzeba uważać. Zauważyłam, że mam znamię, które podpada pod ten niedobry opis. Wasz program sprowokował mnie do tego, żeby wyruszyć i zbadać, co to jest. Wtedy okazało się, że to niestety jest złośliwe, nie było ku temu wątpliwości - przyznała aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór to tylko choroba

Reportaż w porannym programie TVN być może uratował jej życie. Aktorka usunęła się w cień, z dala od show biznesu i planów filmowych. Zaczęła walczyć o zdrowie.  Jak przyznaje, miała dużo szczęścia. Szybko trafiła do lekarza oraz podjęła natychmiastowe leczenie. 

- Skończyło się szczęśliwie dla mnie. To było tak wcześnie odkryte, że nie zdążyłam doświadczyć najgorszych stron walki z rakiem. Ten czerniak jest czymś tak okropnym, ale można przez to przejść, jak jest szybciutko wykryty, a można go też nie przeżyć – przyznała Krzywkowska.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Dziś jest zdrowa i pełna gotowości do działania. Cieszy się życiem. Wróciła do pracy i na ścianki. Wciąż przybywa jej nowych propozycji filmowych i teatralnych, a jej fani cieszą się z coraz częstszej obecności aktorki na ekranach i scenach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

źródło: fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News