Zauważyła, że ma trochę dziwny kształt paznokci. Usłyszała diagnozę, śmiertelna choroba

Zauważyła, że ma trochę dziwny kształt paznokci. Usłyszała diagnozę, śmiertelna choroba Źródło: pixabay.com/picjumbo_com

Nowotwór byłby ostatnią rzeczą, jaka przyszłaby jej na myśl. Nie sądziła, że z kształtu paznokci da się wyczytać aż tak wiele o zdrowiu. Nie docierało do niej, że mogła mieć raka.

Nowotwór  może objawiać się zmienionym kształtem paznokci. W przypadku tej kobiety ich forma była niecodzienna, niepokojąco dziwna. Zalecono jej udać się na badania i wtedy zamarła.

Zauważyła, że jeden z jej paznokci krzywo rośnie. Podzieliła się zdjęciem w sieci

Jean Williams Taylor do tej pory nie zwracała uwagi na kształt swoich paznokci. Pewnego dnia przy piłowaniu i skracaniu paznokci zauważyła, że ten na palcu wskazującym lewej ręki wygląda dość niecodziennie. Zaokrąglony opuszek wyglądał dość karykaturalnie, dlatego dla śmiechu i dla uzyskania porad innych zdecydowała się upublicznić jego zdjęcie w mediach społecznościowych.

- 2 ty­go­dnie te­mu wrzu­ci­łam ta­kie zdję­cie na swo­je­go wal­l’a. Za­py­ta­łam, czy ktoś wcze­śniej spo­tkał się z tak dziw­nie za­cho­wu­ją­cym się pa­znok­ciem. Kil­ka ko­men­ta­rzy prze­ko­na­ło mnie, by umó­wić się do leka­rza. Zro­bio­no mi ba­da­nia kr­wi i prze­świe­tle­nie klat­ki pier­sio­wej. 2 dni póź­niej za­pro­szo­no mnie na ba­da­nie CT, a póź­niej ko­lej­ne i ko­lej­ne… - napisała kobieta na swoim profilu na Facebooku.

Okazało się, że w ciele kobiety rozwija się nowotwór. Nie tego się spodziewała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po badaniach nadszedł czas na odebranie wyników. Kobieta aż pobladła, kiedy wzięła w ręce dokumenty.

- Po wy­czer­pu­ją­cych 2 ty­go­dniach ba­dań, wczo­raj przy­szły mo­je wy­ni­ki… mam ra­ka w obu płu­cach. Oka­zu­je się, że kie­dy Two­je pa­znok­cie się krę­cą, mo­żesz spo­dzie­wać się cho­rób ser­ca i płuc. Wiedzieliście o tym? - wytłumaczyła i pytała wciąż niedowierzająca Jean.

Dzisiaj grzeje: 1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

- Moje paznokcie były takie same przez całe życie i nie mam raka. Pomyśl, zanim wpadniesz w panikę - nie wszyscy są tacy sami - napisała jedna z internautek.

- Moje paznokcie, nawet te na stopach są przez całe życie dokładnie tak wykrzywione. Potrzebuję chyba zrobić badania, aby spokojnie spać - zaniepokoiła się kolejna.

Okazuje się, że to, co zauważyła u siebie Jean, w Polsce nazywamy "pa­łecz­ko­wa­tością pal­ców” lub “palcami Hi­po­kra­te­sa". Taki kształt opuszków i paznokci zauważają u siebie chorzy na nowotwór płuc.

Fot. facebook.com/Wigan Today

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News