20-latka przegrała walkę z nowotworem. Wcześniej zaplanowała swój pogrzeb, do sieci trafiło jej zdjęcie z trumny

20-latka przegrała walkę z nowotworem. Wcześniej zaplanowała swój pogrzeb, do sieci trafiło jej zdjęcie z trumny Źródło: Facebook/Racine Pregunta II

Nowotwór zabrał życie kolejnej osobie. 20-latce nie udało się wygrać z potworną chorobą. Przed śmiercią dokładnie zaplanowała swój pogrzeb, a w sieci krąży kontrowersyjne zdjęcie.

Nowotwór to choroba, z którą lekarze wciąż nie mogą sobie poradzić. Chociaż leczenie tej choroby z roku na rok wydaje się bardziej przystępne, to jednak lekarstwa wciąż często nie okazują się skuteczne. 20-latka odeszła na skutek choroby nowotworowej, przed swoją śmiercią zdążyła jednak szczegółowo zaplanować swój pogrzeb. Jej ostatnia wola została spełniona.

Racina Pregunta po skończeniu dwudziestych urodzin dowiedziała się, że jest chora. Diagnoza była przerażająca, bo młoda kobieta usłyszała, że cierpi na mięsaka kostnego. Nowotwór ten jest bardzo ciężki do leczenia. W walce z tą chorobą pacjenci nie mają praktycznie żadnych szans, a terapia jest niesamowicie kosztowna. Pomimo zbiórki pieniężnej, Racina przegrała walkę z nowotworem i odeszła. Przed śmiercią podzieliła się z bliskimi swoim ostatnim życzeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowotwór zabiera nawet najpiękniejszych

Rodzina postanowiła spełnić ostatnie życzenie dziewczyny. Zadanie nie należało do trudnych, ponieważ Racina zażyczyła sobie być piękna, gdy ludzie będą ją oglądać po raz ostatni. A ostatni raz zobaczą ją już po śmierci, leżącą w trumnie. Młoda dziewczyna zaplanowała dosłownie wszystko. Od ubrania po fryzurę. Zażyczyła sobie też konkretnej makijażystki. Jak przekazała jej siostra, inspiracją do tego był film "Die Beautiful".

Racine dotknięta straszną chorobą nie była w stanie przeżyć wielu momentów, w których mogłaby być tak piękna. Nowotwór zabrał jej możliwość przygotować na studniówkę czy wesele. Jednak nowotwór nie zabrał jej możliwości bycia piękną na pogrzebie. Jej życzenie się sprawdziło, czego dowodem jest krążące w sieci zdjęcie. Zrobiła je siostra dziewczyny, która udostępniła je w mediach społecznościowych wraz z komentarzem.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

-Dzisiaj spełniłam Twoje ostatnie życzenie. Widzę Cię piękną, spokojną i uśmiechniętą i wiem, że jesteś szczęśliwa... Taką Cię żegnamy. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach. 

Trzeba przyznać, że Racine wyglądała przepięknie. Dobrze, że spełniło się jej ostatnie marzenie.

fot. Facebook/Racine Pregunta

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: topnewsy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu