Zostały jej tylko 4 godziny życia, wtedy wydarzyło się niebywałe. Miała łzy w oczach

Zostały jej tylko 4 godziny życia, wtedy wydarzyło się niebywałe. Miała łzy w oczach Źródło: facebook

Nowotwór wykańczał ją od dawna. Z każdym dniem było coraz gorzej, aż w końcu lekarze z bólem oznajmili, że zostały jej zaledwie 4 godziny życia. Wówczas wydarzyło się coś niebywałego.

Na nowotwór zachorowała zupełnie niespodziewanie, a mimo szybko podjętej walki choroba okazała się silniejsza. Bywały lepsze i gorsze chwile, a gdy wszyscy byli już przekonani, że będzie tylko lepiej, rak znów uderzał i to ze zdwojoną siłą. W końcu specjaliści przyznali, że nie widzą dla niej żadnych szans, a co gorsza, oznajmili, że zostało jej nie kilka tygodni, a kilka godzin życia. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że na krótko przed śmiercią wydarzy się coś takiego. 

Nowotwór wyniszczał ją coraz bardziej. W końcu zostały jej tylko 4 godziny życia

Życie 22-letniej Kii Lettice wywróciło się do góry nogami, gdy poznała porażającą diagnozę. Po wielu badaniach usłyszała od lekarzy, że choruje na nowotwór, jednak wykryto go na tyle wcześnie, że możliwe było szybkie podjęcie leczenia, które wówczas dawało jej najwięcej szans na przeżycie. Niestety, mimo długiej i wyczerpującej walki, rak wciąż okazywał się silniejszy i skutecznie pozbawiał Kię sił. Kobieta w końcu trafiła do szpitala, gdzie usłyszała, że nie ma już dla niej ratunku. Lekarze z bólem oznajmili, że najprawdopodobniej zostały jej 4 godziny życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wydarzyło się coś niesamowitego. Nikt nie mógł powstrzymać łez 

Gdy przyjaciółka Kii widziała ją na łożu śmierci przypomniała sobie o jej największym marzeniu. 22-latka zawsze chciała poznać choćby jednego z dwóch jej ulubionych sportowców rugby, których była zagorzałą fanką - Grega Inglisa lub Beau Ryana. Wiedząc, że nie ma ani chwili do stracenia, postanowiła napisać do nich na Facebooku.

- Pilna prośba! Czy któryś z Was byłby w stanie pocieszyć moją przyjaciółkę? Leży w Prince of Wales Hospital, według lekarzy nie przeżyje nawet 4 godzin. Zawsze marzyła o tym, by spotkać się z Gregiem Inglisem lub Beau Ryanem. Proszę, odezwijcie się, będę dozgonnie wdzięczna - napisała do sportowców. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. 26 osób nie żyje, 57 zostało rannych. Tragiczny bilans, nagrania i zdjęcia obiegły internet

Na reakcję nie musiała długo czekać, bowiem już chwilę później Beau Ryan pędził do szpitala. Gdy wszedł do sali, Kia nie mogła uwierzyć własnym oczom. Rozpłakała się ze szczęścia i, choć była bardzo słaba, szczerze się uśmiechała. Wizyta idola dała jej tak duży zastrzyk energii, że udało jej się przeżyć jeszcze kilka dni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News