Kim jest przystojny Adrian Rozenek? Ma ciężko, mama cierpi na raka, a tata doznał udaru mózgu

Kim jest przystojny Adrian Rozenek? Ma ciężko, mama cierpi na raka, a tata doznał udaru mózgu Źródło: Facebook/Adrian Rozenek

Nowotwór zaatakował jego matkę, niedawno ojciec przeszedł ciężki udar. Adrian Rozenek stara się jednak być dobrej myśli. Kim jest ten przystojny mężczyzna?

Nowotwór zaatakował jego matkę na chwilę przed tym jak media obiegły wiadomości o udarze mózgu jego ojca. Adrian Rozenek walczy dzielnie o rodziców i stara się pozytywnie patrzeć w przyszłość. Przystojny syn Jacka Rozenka nie jest typowym dzieckiem gwiazdy.

Nowotwór od lat prześladuje matkę Adriana, Katarzynę Litwiniak

 - W 2016 r. usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 r. postawiono mi nową diagnozę – rozsiany przerzut raka do kości – opowiedziała pierwsza żona Jacka Rozenka.

Dla całej rodziny był to prawdziwy cios. Adrian od razu wziął się za działanie, rozpoczął zbiórkę pieniędzy i pomoc dla swojej matki. Na apel chłopaka odpowiedziała nawet Małgorzata Rozenek, celebrytka i druga żona Jacka Rozenka. Razem udało się zebrać całkiem sporą sumę pieniędzy, która może pomóc w leczeniu choroby  Katarzyny.

 - Dziękuje. Ilość ludzkiego dobra jaka nas ostatnio spotkała jest niewiarygodna. Z głębi serca dziękuje wszystkim i każdemu z osobna. Szczerze mówiąc bardzo ciężko znaleźć mi słowa by to wyrazić. Dzięki wam mamy nadzieje na przyszłość, dzięki wam mamy szanse na lepsze jutro a nie można podarować komuś czegoś bardziej wartościowego. Dziękuje! - napisał na swoim facebooku Adrian. Niestety to nie koniec jego zmartwień, niedawno jego ojciec Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adrian Rozenek, syn aktora Jacka Rozenka

Jacek Rozenek trafił ostatnio w ciężkim stanie do szpitala. Aktor przeszedł poważny udar mózgu i bardzo powoli wraca do zdrowia. Być może niedługo będzie mógł wyjść do domu, ale na pewno musi zmienić tryb życia. Adrian Rozenek w rozmowie z "Na żywo" przyznał, że jego tata czuje się już lepiej 

- Stan taty się znacznie poprawił – poinformował redakcję tygodnika.

Adriana czekają teraz trudne miesiące gdy będzie musiał zajmować się zarówno osłabionym ojcem jak i chorą matka. Nie stanowi to dla niego żadnego problemu. Na co dzień pomaga ojcu w jego firmie zajmującej się treningiem biznesowym i coachingiem. Skończył studia z psychologii społecznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  5. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  6. Uważajcie na te pułapki w sklepach! Inspekcja handlowa wykazała rażące nieprawidłowości

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News