Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna

Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna Źródło: instagram/thebillybaldwin/

Nowotwór stopniowo pozbawiał go sił, choć on starał się mimo wszystko nie ulegać potwornej chorobie. Gwiazdor postanowił oficjalnie poinformować o dramacie syna, dla którego każdy dzień oznacza walkę.

Nowotwór to straszna choroba, która może zaatakować każdego, bez względu na stan majątkowy czy wiek. Idealnym i przede wszystkim brutalnym dowodem na to jest syn wielkiego gwiazdora, który już od jakiegoś czasu zmaga się z rakiem. Chłopak stara się nie poddawać, jednak jak nietrudno się domyślić, sytuacja jest naprawdę poważna. 

Nowotwór wykańcza 17-latka 

Być może niewielu wiedziało, że syn znanego aktora Williama Baldwina, 17-letni Vance Alexander, od roku zmaga się z nowotworem. Każdy dzień oznaczał dla chłopaka walkę o zdrowie, dlatego jego ojciec postanowił na jakiś czas odsunąć media społecznościowe na bok i wspierać całą rodzinę w tych trudnych chwilach. 

Jak możemy się dowiedzieć, 17-latek przeszedł aż 28 sesji chemioterapii, co z każdym dniem czyniło go coraz słabszym. Lekarze i bliscy starali się nie tracić nadziei i być z Vancem w każdej chwili. Rak wykańczał nastolatka i stawiał wielki znak zapytania nad jego dalszym losem, co jeszcze bardziej wszystkich martwiło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znany tata informuje o dramacie syna 

Dopiero teraz Baldwin zdecydował się opublikować nie tylko zdjęcie syna, ale przede wszystkim przekazać, że trudna walka w końcu przyniosła efekty. Jak podał aktor, najnowsze badania ukazują, że chłopakowi najprawdopodobniej udało się pokonać chorobę i wreszcie będzie mógł cieszyć się pełnią swojego nastoletniego życia. William przyznał, że nigdy nie był tak dumny i żadnymi słowami nie potrafi wyrazić szczęścia, jakie go spotkało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Dzieciak jest kawałem su**syna. Wytrzymały jak lina żeglarska. Piekielnie śmieszny. Twardy jak gwoździe. Chłopak o złotym sercu (...) Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nigdy nie byłem bardziej dumny - napisał. 

W swoim obszernym wpisie dokładniej przybliżył drogę, jaką przeszedł jego syn. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

A year ago today my son Vance was diagnosed with cancer... he was 16 years old. He kept it very quiet... we all did. He went through 28 rounds of chemo yet stayed VERY positive, focused and kept his life as normal as possible... every single day. Kid’s a tough son of a bitch. Sharp as a tack. Funny as hell. Tough as nails. Heart of gold. Courage, strength, bravery, attitude, warrior... never seen anything like it. Never been prouder. Love you son. ♥️ So much love & gratitude for how all his boys, teachers, coaches, parents... the whole SB community stepped up for him during this difficult time. Thanks gang... you know who you are... Vance, Chynna, Jameson, Brooke & I love you all. Your love, kindness & support definitely helped get him/ us through this difficult time. Thank you #drlawrencepiro... you are an amazing man!! #VBcrew #warhorse #fuckcancer

Post udostępniony przez Billy Baldwin (@thebillybaldwin)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler startuje z FENOMENALNYM biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Marta Kaczyńska jest już skreślona u wuja? Jej słowa o tęczy nie spodobają się Jarosławowi 
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Źródło: instagram 

Następny artykuł