Tuż przed ślubem dowiedział się o nowotworze, później o innej groźnej chorobie. Posępne doniesienia o liderze zespołu Wilki

Tuż przed ślubem dowiedział się o nowotworze, później o innej groźnej chorobie. Posępne doniesienia o liderze zespołu Wilki Źródło: .

Nowotwór jest chorobą, która ciągle stanowi wyzwanie dla medycyny. Co roku zmagają się z nim miliony osób, a śmiertelne żniwo wciąż jest ogromne. Lider zespołu Wilki doskonale wie, co to znaczy zmagać się z rakiem i postanowił o tym opowiedzieć.

Nowotwór wciąż jest chorobą, którą niezwykle ciężko rozpoznać. Mimo, że żyjemy w XXI wieku, a medycyna stale się rozwija, to niestety wciąż nie udało się odkryć leku, który pozwoliłby w pełni pokonać chorobę i wszystkie jej rodzaje na zawsze. Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, postanowił opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych w bardzo osobistym wyznaniu. 

Nowotwór i jego poważne konsekwencje 

Robert Gawliński na łamach Faktu opowiedział o swoich problemach zdrowotnych i obecnym samopoczuciu. Jak wynika z jego wypowiedzi, piosenkarz od lat zmaga się z kilkoma chorobami. Jednym z najtragiczniejszych momentów w jego życiu była diagnoza, którą usłyszał tuż przed swoim ślubem.

Wokalista zespołu Wilk, tuż przed ślubem ze swoją ukochaną Moniką, dowiedział się o chorobie nowotworowej. Diagnoza, jaką postawili mu lekarze, była tragiczna - rak mózgu. Dla piosenkarza był to ogromny cios. Te wydarzenia Gawliński wspomina bardzo ciężko: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Życie mnie nie oszczędza. Po tej pierwszej operacji przeszedłem jeszcze dwie kolejne związane z nowotworami. To cud, że w doszedłem w końcu do siebie. Niestety na tym się nie skończyło - powiedział Gawliński w rozmowie z faktem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Po walce z nowotworem piosenkarza dopadła inna, równie groźna choroba. Okazało się, że muzyk zmaga się z cukrzycą, z którą będzie musiał walczyć do końca życia. Gawliński jednak jasno stwierdza, że choroby nauczyły go cierpliwości: 

– Jak cię dopadnie jakieś choróbsko, to człowiekowi nic innego nie pozostaje. Jeśli chcesz żyć, to musisz za wszelką cenę się wyleczyć i być cierpliwym. Trzeba z tym sobie radzić, nie myśleć o tym codziennie i po prostu cieszyć się życiem. Mnie się na razie to udaje - dodał Gawliński w rozmowie z Faktem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News