Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem

Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem Źródło: yt.com/Spider'sWeb

Nowotwór nie oszczędza nawet tych najtwardszych osób. Przykładem jest gwiazda Polsatu, która pokonała paskudną chorobę i postanowiła na zawsze upamiętnić swoje zmagania wizytą w studiu tatuażu. Wyszła z niego z pięknym napisem.

Nowotwór zaatakował ją 20 lipca 2017 roku. Być może już wcześniej był w jej organizmie, jednak nie dawał o sobie znać. Diagnoza lekarzy była jednoznaczna: nowotwór piersi. Konieczna była chemioterapia i agresywne leczenie, by pozbyć się choroby raz, a dobrze. Dziennikarka Polsatu, Joanna Górska, nie poddawała się i w towarzystwie bliskich, ze wsparciem lekarzy, przyjaciół, znajomych i śledzących ją osób w mediach społecznościowych podjęła nierówną walkę z nowotworem. Rak piersi był tym bardziej dla niej przerażający po tym, co powiedzieli jej lekarze. To zwaliło ją z nóg.

Nowotwór był silnym przeciwnikiem. Dużo ją kosztowało, by powrócić do normalnego funkcjonowania

Przed pierwszą "chemią" ogromnie się bała. Postanowiła prosić Boga o siłę, bo tylko tak mogła zacząć walkę z rakiem. W tym celu udała się do Świętej Lipki, by w spokoju i skupieniu prosić o zdrowie, siłę i nowe życie. Lekarze powiedzieli jej, że rak jest potrójnie ujemny i potwornie złośliwy - aż w 95%. Nie potrafiła sobie wyobrazić siebie samej w walce z chorobą.

Joanna Górska dziś jest całkowicie zdrowa. Postanowiła upamiętnić nierówną walkę

Dziennikarka za radą lekarzy zmieniła tryb życia - nie piła, nie paliła, nawet nie jadła mięsa. Do tego stosowała zalecone przez specjalistów leczenie. Udało się, chociaż wysiłek był obkupiony chwilami zwątpienia, płaczem, bólem, złością i bezsilnością. Mogła wrócić do normalnego życia i na nowo przekazywać swoją energię innym. Do tego stopnia ucieszyła się z wygranej, że zrobiła sobie tatuaż! Górska z dumą na swoim Instagramie zamieściła prawie całą sesję zdjęciową z zabiegu. Zdecydowała się na wiele mówiący napis: "On silny, ja silniejsza". Swój wpis uzupełniła krótką historią

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- On silny, ja silniejsza! – to było pierwsze co pomyślałam kiedy poznałam „dziada”, kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności… a lekarze powtarzali „zła biologia”. On silny, ja silniejsza – ta myśl zostanie ze mną na zawsze … i teraz już dotyczy wszystkich prozaicznych trudności (wszyscy takie mamy) jakie spotykam na swojej drodze. Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo.
Każdy dzień jest najważniejszy!  - napisała do swoich fanów Joanna Górska.

Fot. instagram.com/joanna__gorska

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu