Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak Źródło: .

Nowotwór wygrał z muzykiem - Romuald Lipko odszedł w wieku 69 lat. To ogromny szok dla bliskich mężczyzny i wszystkich fanów zespołu Budka Suflera. Jego dobry przyjaciel, Felicjan Andrzejczak, opowiedział o ich ostatnim spotkaniu tuż przed śmiercią.

Nowotwór zwyciężył z muzykiem. Romuald Lipko przegrał walkę z chorobą i zmarł w nocy z 5 na 6 lutego. Tuż przed śmiercią kolegę z zespołu odwiedził Felicjan Andrzejczak. Mężczyzna wyznał, o czym rozmawiali i jak brzmiały ostatnie słowa zmarłego artysty.

Nowotwór pokonał Romualda Lipko, fani Budki Suflera są w żałobie

Choć muzyk od dawna zmagał się z chorobą nowotworową, to jego śmierć zszokowała zarówno bliskich mężczyzny, jak i wszystkich fanów Budki Suflera. Romuald Lipko zmarł, mając 69 lat, o jego odejściu poinformowali koledzy z zespołu, którego muzyk był założycielem. Felicjan Andrzejczak powiedział w wywiadzie z portalem "WP", że odwiedził artystę dzień przed śmiercią.

- Wiedziałem, że jest z nim źle. Spotkaliśmy się, ale nie rozmawialiśmy o chorobie. Chyba nie wypadało o tym mówić. On do końca był pogodny - powiedział muzyk.

Romuald Lipko do końca wierzył, że uda mu się pokonać nowotwór

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich ostatnie spotkanie było niezwykle wzruszające, mężczyźni byli nie tylko kolegami ze sceny, ale również przyjaciółmi. Romuald Lipko do końca wierzył, że uda mu się pokonać raka i wrócić do zdrowia. Jego ostatnie słowa, które wypowiedział przy pożegnaniu, wywołały u kolegi z zespołu łzy.

- Przy pożegnaniu nie będę ukrywał, że poleciały łzy. Powiedział, że szkoda, że nie mieszkam bliżej, bo częściej byśmy się odwiedzali. A potem dodał, że może jeszcze się spotkamy - wyznał Andrzejczak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Felicjan Andrzejczak wyznał również, że mieli nowe plany dotyczące zespołu. Mężczyzna napisał kilka piosenek, które mieli wspólnie wykonać. Wierzył, że zagra je jeszcze z Budką Suflera, by upamiętnić swojego przyjaciela i zmarłego członka zespołu.

- Teraz może zaśpiewam je razem z kumplami, żeby uczcić jego pamięć - powiedział.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News