Chory na zabójczy nowotwór wybudza się ze śpiączki. Widzi to jego pies, reakcja zwierzaka wyciska łzy

Chory na zabójczy nowotwór wybudza się ze śpiączki. Widzi to jego pies, reakcja zwierzaka wyciska łzy Źródło: YouTube/Inside Edition

Nowotwór na który cierpi mężczyzna doprowadził do tego, że zapadł w śpiączkę. Na szczęście udało mu się z niej wybudzić, pierwszym z odwiedzających był jego pies, który zareagował w niezwykle wzruszający sposób.

Nowotwór powoli pogarszał stan zdrowia mężczyzny, którego lekarze musieli wprowadzić w stan śpiączki farmakologicznej. Była to dla niego jedyna szansa na walkę nie tylko z rakiem, ale także z zapaleniem płuc na które zapadł. Na szczęście po tygodniu mężczyzna wybudził się ze śpiączki, a jednym z pierwszych, który go odwiedził, był jego pies. 

Chory na nowotwór wybudza się ze śpiączki

62-letni Andy Szasz pochodzi z Southampton, pomimo swojego wieku, mężczyzna przez wiele lat nie miał powodów do narzekania na stan swojego zdrowia. Niestety okazało się, że choruje na nowotwór. Mężczyzna wymagał leczenia, a specjaliści zajęli się nim z należytą dokładnością. Ciężkie zapalenie płuc, które stanęło mu na drodze w walce do zdrowia, pokrzyżowało plany lekarzy. Na tydzień zmuszeni byli wprowadzić go w śpiączkę farmakologiczną. Przez cały ten czas jego rodzina czuwała przy jego łóżku. Nie chcieli zostawić go samego w tak ciężkim czasie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Lekarze powiedzieli mi, że Andy będzie w śpiączce przez co najmniej tydzień. Tymczasem obudził się po czterech dniach. Od razu mówił tylko o tym, kiedy będzie mógł zobaczyć Teddy‘ego - powiedział syn Andego.

Pies złożył odwiedziny u chorego na nowotwór 

Teddy to pies, którego mężczyzna adoptował trzy miesiące przed pobytem w szpitalu. Jest on połączeniem sznaucera i pudla. Jego opiekun zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia i za każdym razem kiedy tylko musi się z nim rozstać, bardzo negatywnie znosi rozłąkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Na nagraniu widać, jak bardzo Teddy tęsknił za swoim ukochanym opiekunem. Pies nie może nacieszyć się z obecności mężczyzny, liże go po twarzy i nie przestaje merdać ogonem. Kamera zarejestrowała także radość mężczyzny, który w momencie spotkania ze swoim psiakiem poczuł się zdecydowanie lepiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: newsner

Następny artykuł