Kiedy zachorował na nowotwór zaczął codziennie jeść popularny produkt. Zadziwił lekarzy, z jego ciałem zaczęły się dziać niesłychane rzeczy

Kiedy zachorował na nowotwór zaczął codziennie jeść popularny produkt. Zadziwił lekarzy, z jego ciałem zaczęły się dziać niesłychane rzeczy Źródło: unsplash.com/Dan Gold

Nowotwór został zdiagnozowany u mężczyzny przez kompletny przypadek. Z trudem przyjął wiadomość o tym, że być może niedługo umrze. Postawił więc wszystko na jedną kartę.

Nowotwór może zostać wyleczony dietą, a w historii medycyny nie brakuje  tego typu zaskakujących przypadków. Mężczyzna ze Słowacji jest jednym z nich, po prostu zaczął jeść jeden tani i popularny produkt.

Nowotwór wyleczył tylko jednym produktem

Józef Chomanič w pewnym momencie swojego życia poważnie się załamał. Lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór. Mężczyzna bał się podjąć leczenie, bo było nie tylko drogie, ale też obawiał się skutków ubocznych. Po przeanalizowaniu swojej sytuacji postanowił walczyć z komórkami rakowymi niczym innym, jak dietą.

Mężczyzna jest pewien, że to kasza gryczana uratowała mu życie. Dziś jest już starszy i nadal uskutecznia naturalne metody i produkty, które utrzymują jego organizm w doskonałej formie. Kilka dni w tygodniu spożywa kaszę, której nienawidził w dzieciństwie. Od momentu wyleczenia stał się wręcz propagatorem takiego sposobu odżywania i zaczął sam uprawiać grykę oraz sprzedawać ją w okolicznych miejscowościach.

Jakie właściwości ma kasza gryczana?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasza gryczana jest przede wszystkim idealnym produktem dla osób, które zmagają się z celiakią lub nie chcą spożywać glutenu - gryka jest go całkowicie pozbawiona. Jest polecana dla osób będących m.in. na diecie roślinnej lub sportowcom, ponieważ stanowi doskonałe źródło białka. Ma w sobie również aminokwasy, których organizm sam z siebie nie produkuje, a są ważnym budulcem mięśni i odpowiadają za samopoczucie.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Błonnik zawarty w kaszy pomaga zrzucać zbędne kilogramy - poprawia metabolizm i pomaga pozbyć się zalegających złogów jelitowych. Poza tym odpowiada też za poczucie sytości. Dzięki porcji kaszy na obiad z pewnością nie będziemy podjadać aż do późnej kolacji. Gryka nie zakwasza organizmu, co jest bardzo ważne. Niepozorny produkt jest bogaty w witaminy z grupy B, wapń, żelazo, cynk, jod, magnez, fosfor oraz w rutynę, która wzmacnia naczynia krwionośne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  5. Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News