Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem Źródło: .

Nowotwór wykryto u niego w zeszłym roku. Mimo podjętego leczenia, nie udało się go uratować. Niszczycielska i w większości przypadków nieuleczalna choroba znowu pokazała swoją wyższość.

Nowotwór, choć intensywnie leczony, doprowadził do śmierci znanego eksperta, Dariusza Sawickiego. Polska straciła nieocenionego profesjonalistę, który był znany na całym świecie.

Nowotwór nie dał mu spełnić ogromnych planów. Dariusz Sawicki zmarł w wieku 43 lat

Dopiero teraz do mediów przedostały się smutne informacje o tym, że nie żyje Dariusz Sawicki. Mężczyzna zmarł 31 grudnia 2019 roku. W chwili śmierci miał 43 lata. W zeszłym roku wykryto u niego chorobę nowotworową. Natychmiast podjęto leczenie, w którym wszyscy pokładali nadzieje - niestety, Dariusz Sawicki przegrał walkę o zdrowie i życie.

Dariusz Sawicki był członkiem zarządu Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zanim wszedł do spółki, zdobył bezcenne, międzynarodowe 18-letnie doświadczenie w zakresie transportu lotniczego, planowania lotnisk i zarządzania projektami z tym związanymi.

- Mimo podjętego leczenia, naszego Kolegi nie udało się uratować. Dariusz Sawicki był członkiem zarządu Centralnego Portu Komunikacyjnego od 1 grudnia 2018 r. Odpowiadał za przygotowania do realizacji części lotniskowej inwestycji - napisano w oficjalnym oświadczeniu CPK.

Był nieocenionym ekspertem w swojej dziedzinie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dariusz Sawicki uczestniczył przy rozbudowie największych lotnisk na świecie, m.in. lotniska Heathrow w Londynie. Brał też udział w pracach planistycznych Lotniska Narita w Tokio oraz Lotnisk w Los Angeles, Newark, Hongkongu i Sao Paulo. Jego doświadczenie okazało się cenne m.in. dla Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych IATA, które czynnie brało udział przy projektach właśnie dla Heathrow, Lotniska De Gaulle’a w Paryżu, a także polskiego Lotniska Chopina w Warszawie

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie żyje wielka legenda

W doświadczeniu zawodowym Dariusza Sawickiego nie mogło zabraknąć też sukcesów osiągniętych w rodzimych firmach lub instytucjach. Pracował w LOT jako dyrektor ds. restrukturyzacji, a jego obowiązkami było m.in. zrealizowanie planu zmniejszenia kosztów operacyjnych przewoźnika, co było kluczowe dla spółki. Był również niezależnym ekspertem dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego, a także prowadził własną firmę konsultingową: Intelligent Aviation. Dariusz Sawicki prowadził też wykłady m.in. na Uczelni Łazarskiego w zakresie lotnictwa. Był przesympatycznym i lubianym wykładowcą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

Źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News