Leczą nowotwór ziołami. Skutki medycyny alternatywnej są tak tragiczne, że nie mieści się w głowie

Leczą nowotwór ziołami. Skutki medycyny alternatywnej są tak tragiczne, że nie mieści się w głowie Źródło: unsplash.com/ AClaudia

Nowotwór to choroba, której nie można bagatelizować, a leczenie musi odbywać się pod okiem profesjonalisty. Jednak nie wszyscy są tego zdania i szukają pomocy w medycynie alternatywnej, której skutki wydają się przerażające. Niebywałe historie chorych walczących z rakiem ziołami.

Nowotwór nie jest łaskawy. Coraz częściej dotyka większą liczbę społeczeństwa. Liczba przypadków zachorowań na raka wzrasta z roku na rok. Niestety pomimo większej liczby chorych nadal nie pojawiło się rozwiązanie tego problemu. I nadal nie wiadomo, jak pomóc tak, aby mieć pewność sukcesu. 

Do większości zgonów wśród kobiet dochodzi na skutek raka piersi. Jest to drugi najczęściej pojawiający się rodzaj nowotworu po raku płuc. Znajomość profilaktyki, czyli regularne badania i skuteczne leczenie może w dużym stopniu przyczynić się do zmniejszenia częstotliwości występowania tego nowotworu.

Zioła na nowotwór niestety nie działają 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W krajach rozwijających się nadal jest wielki problem z leczeniem chorób. Szpitale często są bardzo daleko, nie są budowane w każdym mieście i, przede wszystkim, nie są regularnie zaopatrywane w niezbędne leki. Dostęp do lekarza poza szpitalem jest praktycznie niemożliwy. Wiele chorych przez całe życie może nie odbyć ani jednej wizyty lekarskiej ze względu na brak funduszy. 

Liberia jest jednym z takich krajów. Kobiety nie mają tam możliwości wczesnego wykrywania raka piersi. Nie będąc w stanie uczestniczyć w wizycie u lekarza, nie mając pojęcia, że chorują. Wykrycie nowotworu w początkowym stadium może dać najlepsze szanse na wyleczenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Jedyną drogą ratunku jest dla nich medycyna alternatywna. Chodzą więc do "zielarzy" po ziółka, które mają je wyleczyć. Niestety, nie tędy droga. Ich piersi pod wpływem nieprofesjonalnego leczenia dosłownie pękają, a wtedy jedyną ratunkiem dla nich jest amputacja. Czasami jednak nawet na to jest za późno i nieleczone kobiety umierają.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

źródło: se

Następny artykuł