12-dniową córeczkę wyrzuciła przez okno. Nie miała wyjścia

12-dniową córeczkę wyrzuciła przez okno. Nie miała wyjścia Źródło:

Noworodek wyrzucony przez okno - takich historii znamy już dziesiątki, jak nie setki. Gdy słyszymy o takiej tragedii, od razu na myśl przychodzi nam obraz nieobliczalnej i patologicznych rodziców, którzy najprawdopodobniej byli pod wpływem alkoholu. Jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej. Matka nie miała wyboru.

Noworodek, który został wyrzucony przez okno był dzieckiem długo wyczekiwanym przez swoich rodziców. Para bardzo długo starała się o potomka, bowiem był to dla nich brakujący element do stworzenia układanki jaką jest pełna rodzina i wspólny dom. Co więc się stało, że ta sielanka została przerwana w tak okrutny sposób?

Noworodek wraz z matką uwięziony w domu

Minął zaledwie jeden dzień od radosnego świętowania 21 urodzin mamy maleństwa, a już doszło to strasznego wydarzenia. W domu szczęśliwej rodziny wybuchł pożar, którego płomienie uniemożliwiły kobiecie z córką ucieczkę z mieszkania. Wtedy Shelby Ann Carter, mama 12 dniowego maleństwa, podjęła trudną, ale i odważną decyzję. W celu ratowania swojego malutkiego dziecka kobieta zapięła je w fotelik samochodowy i wyrzuciła przez okno, a następnie zadzwoniła po straż pożarną. Gdy strażacy dotarli na miejsce, w mieszkaniu znaleźli już tylko zwłoki młodej mamy. Kobieta nie zdążyła uciec i zmarła na wskutek zatrucia dwutlenkiem węgla.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maleństwo uratowane

Na wskutek podjętego przez matkę ryzyka, dziecko przeżyło pożar. Funkcjonariusze odnaleźli za domem małą dziewczynkę, która z dala od płomieni, pośród gruzu, bezpieczne leżała w samochodowym foteliku. Instynkt macierzyński wziął górę i spowodował, że kobieta poświęcając własne życie uratowała swoją córeczkę. Bohaterska mama starała się tematem numer jeden w swoim rodzinnym mieście. Na jej pogrzeb przybyła liczna grupa osób, a jej córka, mimo licznych poparzeń, jest już bezpieczna. Mała Keana jest pod opieką taty, który wychowuje córkę razem ze swoją najbliższą rodziną. O bohaterskiej narzeczonej z całą pewnością nie zapomni do końca swojego życia. Tylko dzięki niej dalej może nazywać się tatą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Arkadiusz Jakubik ujawnia prawdę o pedofilii w Kościele. Zajmie się nim prokuratura
  2. Fanka oszalała na punkcie Taconafide. Jej najnowsza historia na blogu to szczyt żenady
  3. Zbierali pieniądze na leczenie sparaliżowanego Tomasza Golloba. Przejął je… komornik
Następny artykuł