Dramat we Wrocławiu. Zwłoki noworodka w folii wyrzucone jak śmieci

Dramat we Wrocławiu. Zwłoki noworodka w folii wyrzucone jak śmieci Źródło: fot flickr.com

Noworodek został znaleziony w foliowym worku na terenie miasta Wrocław. Przerażające znalezisko wstrząsnęło wszystkimi mieszkańcami, a całą sprawę bada teraz prokuratura.

Noworodek i towarzyszące mu narodziny dla wielu rodzin jest prawdziwym darem, a czasami wręcz błogosławieństwem. Setki, jak nie tysiące małżeństw i par boryka się z problemami, jeżeli chodzi o poczęcie potomka. Zwłaszcza dla takich osób jest wręcz niewyobrażalne, jak można skrzywdzić, tak delikatną i niewinną istotę, jak noworodek. Przecież dziecko samo nie prosiło się na ten świat, a osoby, które nie chcą wychowywać dziecka, wcale nie muszą tego robić. Niestety, niektórzy zamiast oddać swoje dziecko do adopcji postanawiają pozbyć się go w bestialski wręcz sposób.

Noworodek wyrzucony jak śmieci

Ciężko sobie nawet wyobrazić, co kierowało osobami, które dopuściły się tak potwornej zbrodni. Przecież jest tyle możliwości dla osób, które zaszły w ciąże, ale nie chcą wychowywać dziecka. Takiego malucha można oddać do okna życia lub po prostu do domu dziecka. Niestety, niektóre osoby wybierają zupełnie inną drogę. Do makabrycznego doszło w sobotę późnym popołudniem na łąkach w okolicach osiedla Muchobór we Wrocławiu. Ciało noworodka zostało umieszczone w foliowym worku i porzucone na łące.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Całą sprawą aktualnie zajmuje się policja, ale śledczy na ten moment nie zdradzają więcej informacji. Jako powód podają, że jest to dla dobra sprawy, chociaż ze wczesnych ustaleń wynika, iż dziecko przyszło na świat niedawno. Bardzo możliwe, że więcej się dowiemy po przeprowadzeniu planowanej sekcji zwłok. Straszliwa historia wstrząsnęła wszystkimi pobliskimi mieszkańcami oraz całym Wrocławiem. Ciężko pomyśleć nawet, kto mógłby być zdolny do tak potwornego czynu. Mieszkańcy bez wątpienia nie zapomną tego przez bardzo długi czas.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: RMF 24
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News