Przez lata nie mogli począć dziecka. Nagle kobieta zaszła w tak mnogą ciąże, że aż nie możemy uwierzyć

Przez lata nie mogli począć dziecka. Nagle kobieta zaszła w tak mnogą ciąże, że aż nie możemy uwierzyć Źródło: Pixabay.com/Alexas_Fotos

Noworodek na rękach rodziców - trudno o pełniejsze wyobrażenie szczęśliwych. Wiele par ma jednak problem z poczęciem dziecka. W przypadku państwa Mia i Rozonno McGhee wizja braku potomstwa spędzała sen z powiek. Jakież było ich zaskoczenie, gdy dowiedzieli się, że kobieta zaszła w tak mnogą ciążę!

Noworodek na rękach ojca i mamy - widok rodziców witających swoje dziecko na świecie jest jednym ze najwznioślejszych w życiu. Tym bardziej, jeśli para przez lata starała się o potomstwo, ale do poczęcia nie dochodziło.

Noworodek - marzyli o jednym, urodziło się sześć! Wyjątkowa historia państwa McGhee

Historię Mii i Rozonno "Ro" McGhee opisywał cały świat. Para bezskutecznie starała się o dziecko. Kobieta owszem zachodziła w ciążę, niemniej jej radość kończyła się poronieniem.

Para straciła już wszelką wiarę w to, że będzie miała potomstwo. Niespodziewanym ratunkiem okazała się terapia. Mia zaszła w ciążę, którą donosiła do dnia udanego porodu. Nie były to jednak zwykłe narodziny. W 2010 roku kobieta urodziła... szóstkę zdrowych dzieci!

Para z miejsca trafiła na nagłówki mediów. Rodzice zgodzili się też na wyjątkową sesję fotograficzną, z której pochodzą ujmujące wiele serc zdjęcia maluszków w pozycji embrionalnej. 

Dziś maluszki mają już sześć lat. Razem z rodzicami tworzą całkiem uśmiechniętą gromadkę. Rodzice postanowili odświeżyć wspomnienie po słynnym porodzie. Dziewięć lat później dzieci zostały raz jeszcze sfotografowane na jednym zdjęciu. Bije z niego uśmiech i sama radość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pełna emocji historia sprawiła, że rodzina doczekała się nawet reality show "Six little McGhees". Rodzice McGhee przed kamerą pokazują z jakimi wyzwaniami borykają się na co dzień. Co ciekawe, mimo aż szóstki pociech na karku rodzice nie wyglądają na szczególnie przemęczonych ani sfrustrowanych. Czytamy, że prężnie realizują się również na płaszczyźnie zawodowej. To tylko pokazuje jak bardzo zależało im na potomstwie. 

fot. Miamcghee Instagram

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: WP Parenting, Instagram

Następny artykuł