Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa

Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa Źródło: Unsplash PHu Chen

Jego mama była jeszcze bardzo młoda. Niestety śmierć zabrała ją z tego świata. Teraz noworodek musi poradzić sobie bez niej. 27-latka była zainfekowana przez koronawirusa. Ta historia jest wyjątkowo przybijająca.

Jego matka nie mogła się doczekać, aż noworodek w końcu przyjdzie na świat. Niestety kobieta nie mogła długo cieszyć się tym szczęściem. 27-latka, u której zdiagnozowano chorobę wywoływaną przez koronawirusa, przegrała w spotkaniu ze śmiercią. Jej dziecko musi przejść przez świat bez niej.

Noworodek stracił mamę zaraz po przyjściu na świat

27-latka niezwykle radowała się , myśląc o tym, że już niedługo będzie z nią jej upragniony noworodek. Jego mama na niedługo przed porodem zachorowała. Powodem  choroby był koronawirus. Jednak to nie on przyczynił się do jej śmierci. Kobieta odeszła z tego świata przez coś innego.

Nadszedł ten dzień, noworodek w końcu miał ujrzeć światło dzienne. Poród odbył się poprzez cesarskie cięcie. Mama zobaczyła swoje dziecko, jednak nie mogła długo się nim nacieszyć. Niestety wkrótce po przyjściu na świat malucha u jego matki została zdiagnozowana sepsa. 27-latka nie zdołała tego przeżyć. Odeszła i mały Leon został bez mamy. Znamy jego losy po tej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co dzieje się z dzieckiem, które pozostało bez mamy?

27-latka zainfekowana koronawirusrm była aplikantką w kancelarii prawnej. Jej życie można było uznać za udane i szczęśliwe. Niestety komplikacje poporodowe doprowadziły do sepsy, która okazała się dla młodej mamy zabójcza. Teraz noworodek musi poradzić sobie bez niej.

Leoś przebywał z mamą zaledwie chwilę. Niestety jest zbyt mały by móc pamiętać to spotkanie. To do czego doszło, jest wyjątkowo smutne. Jednak znajomi z pracy zmarłej mamy postanowili działać. Noworodek nie jest im obojętny, w związku z tym musieli coś zrobić. Podjęli decyzje o zorganizowaniu zbiórki pieniędzy na rzecz dziecka, które zaraz po przyjściu na świat spotkało się z tragedią.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym
2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Znajomi zmarłej 27-latki wspominają ją jako niezwykle sumienną, przyjazną i pomocną osobę. Zbiórka ma pomóc ojcu noworodka poradzić sobie w tak trudnej sytuacji. Nie da się ukryć, że to co spotkało tą rodzinę jest potworne i każda forma wsparcia z pewnością chociaż na chwile pomoże wrócić do normalności. Zbiórka prowadzona jest tutaj

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe pragnienie i marzną Ci stopy? Mogą to być objawy groźnej choroby
  2. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News