Magdalena L. zamordowała synka, potem chciała siebie. Koszmarne fakty wychodzą na jaw

Magdalena L. zamordowała synka, potem chciała siebie. Koszmarne fakty wychodzą na jaw Źródło: Facebook

Noworodek jest prawdziwym skarbem dla większości rodziców, którzy nie widzą świata poza swym potomkiem. Czasami zdarza się jednak niestety, że tragiczne zdarzenia popychają opiekunów do najgorszego. Magdalena L. zabiła swoje malutkie dziecko oraz próbowała popełnić samobójstwo przez piekło, jakie zgotował jej partner.

Noworodek oraz jego 33-letnia matka przeżyli prawdziwy rodzinny koszmar, który doprowadził niestety do tragedii. Magdalena L. poznała swego partnera, gdy pracowała jako stewardessa linii lotniczych Ryanair. Peter C. był pilotem, z którym początkowo układało jej się bardzo dobrze. Sielanka skończyła się jednak po czterech latach wspólnego życia, kiedy to mężczyzna zaczął ją zdradzać. Magdalena L. i tak zdecydowała się na urodzenie wspólnego potomka. Mały James przyszedł na świat w 2015 roku.

Noworodek zabity przez matkę w akcie rozpaczy

Niestety narodziny dziecka nie poprawiły relacji pary. Mężczyzna stał się bardzo agresywny i zazdrosny. Kiedy dowiedział się, że bez jego akceptacji kobieta zdecydowała się na aborcję, brutalnie się nad nią znęcał. W 2017 roku L. podjęła więc próby ucieczki z toksycznego związku. C. ją jednak prześladował, dzwonił do niej, wypisywał, groził śmiercią. Polka ewidentnie bardzo bała się partnera i rozważała najgorsze, gdyż śledczy ustalili, że w tamtym czasie wyszukiwała w internecie informacji związanych z zabiciem kogoś w obronie własnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie poniżana i całkowicie załamana kobieta zdecydowała się na tragiczne kroki. Wiedząc, że partner pilotuje samolot i nie będzie w stanie jej przeszkodzić, 26 sierpnia zadźgała małego synka, po czym sama próbowała popełnić samobójstwo. Partner zdążył ją jednak znaleźć i wezwał pomoc, a lekarzom udało się ją ostatecznie uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Wyroki w tragicznej sprawie

W lipcu 2018 roku Magdalena L. została skazana przez sąd na 15 lat więzienia, chociaż wzięto pod uwagę, w jakich okolicznościach działała oraz że nie była całkowicie poczytalna. Ponad rok później zapadł także wyrok w sprawie Petera C. Mężczyzna, który znęcał się nad partnerką i swoimi działaniami doprowadził do jej załamania, trafi za kraty na 18 miesięcy. Do końca nie przyznał się do winy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News