18-dniowy noworodek dokonał rzeczy, której nie potrafią nawet starsze dzieci. Mocno zadziwieni rodzice natychmiast go nagrali

18-dniowy noworodek dokonał rzeczy, której nie potrafią nawet starsze dzieci. Mocno zadziwieni rodzice natychmiast go nagrali Źródło: Screen/youtube

Noworodek zaskoczył wszystkich swoją niezwykłą umiejętnością. Nawet dużo starsze dzieci nie mogą sobie z tym poradzić, a zaledwie 18-dniowy malec nie miał z tym problemu. Rodzice dziecka byli w ogromnym szoku i postanowili natychmiast nagrać malucha.

Noworodek zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem. Mały Adam Power z New Jersey posiadał umiejętność, którą nie mogą się pochwalić jego starsi koledzy. 18-dniowy chłopiec zrobił na swoich rodzicach, którzy natychmiast postanowili go nagrać, ogromne wrażenie.

Noworodek świetnie sobie poradził z butelką 

Każdy rodzic jest bezgranicznie zakochany w swoim dziecku. Nowo narodzone niemowlę zawsze jest otoczone opieką przez całą rodzinę, a każdy, nawet najmniejszy ruch, jest podziwiany przez wszystkich. Ci rodzice mają jeszcze większe powody do dumy, gdyż ich 18-dniowy synek zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Świetnie poradził sobie z butelką. 

Małemu Adamowi nikt nie musiał pomagać. Babcia chłopca dała maluszkowi butelkę z mlekiem, a noworodek wziął ją w ręce i po prostu zaczął z niej pić. Po raz pierwszy ta sztuka udała mu się, kiedy miał jedynie 7 dni. Wtedy jeszcze nie wychodziło mu to zbyt dobrze, ale już jako 18-dniowy chłopczyk świetnie radził sobie z tym zadaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest to absolutnie niespotykana sytuacja. Zazwyczaj dzieci same podtrzymują sobie butelkę około szóstego miesiąca życia i to tylko w przypadku, gdy są naprawdę silne. Taką umiejętność w pełni dzieci zdobywają mniej więcej ok. 10 miesiąca życia. Jest to tym bardziej zaskakujące, ze zaledwie kilkunastodniowy noworodek, poradził sobie tak dobrze z tym zadaniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Nagranie z wyczynu noworodka jest niesamowite i powoli staje się hitem internetu. Rodzice Adama są bardzo dumni z synka i nie wiedzą, po kim ma on tyle siły. Trzeba przyznać, że maluch niezwykle pewnie trzyma butelkę w swoich rączkach i bardzo szybko wypija jej całą zawartość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News