Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie Źródło: .

Noworodek miał nigdy nie pojawić się w życiu pewnej kobiety. Dziecko przyszło jednak na świat, ku zdziwieniu wszystkich trzymając w ręku dowód na to, że miało się nigdy nie urodzić. Wszystko uwieczniły pielęgniarki.

Noworodek przyszedł na świat ku zaskoczeniu zarówno matki, jak i lekarzy oraz pielęgniarek, którzy pracowali przy porodzie. Okazało się, że dziecka miało nigdy nie być, jak twierdziła sama kobieta, która miała zostać ostatecznie jego matką. Przez długi czas przekonywała, że nie chce zostać matką i zrobi wszystko, by tak właśnie się stało.

Nieoczekiwanie jednak było inaczej. Dziecko przyszło na świat, a poród odbył się bez najmniejszych komplikacji. Podczas narodzin okazało się, że noworodek trzyma w rączce coś, co wywołało powszechne poruszenie u wszystkich osób obecnych na sali. Pielęgniarki nie potrafiły ukryć swojego wzruszenia, więc postanowiły uwiecznić wszystko. 

Noworodek urodził się, doprowadzając wiele osób do zdumienia

Jedna z kobiet otwarcie uważała, że nie chce zostać matką. Twierdziła, że dziecko nie jest jej potrzebne do szczęścia, dodając, że lepiej żyje jej się w samotności. Okazało się jednak, że życie postanowiło z niej zadrwić. Pomimo wielu starań młoda Lucy Hellein zaszła w ciążę, choć sama nie potrafiła uwierzyć w to, że antykoncepcja ją zawiodła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poród odbył się bez większych komplikacji, a mały synek przyszedł na świat w pełni zdrowia. Mimo wszystko lekarze głośno mówili, że na zawsze zapamiętają jego narodziny z jednego powodu. Wszystko przez to, że noworodek trzymał w rączce dowód na to, że miał nigdy nie przyjść na świat.

Noworodek urodził się bez komplikacji

Lekarze przekonywali Lucy, że jej wkładka wewnątrzmaciczna musiała jej wypaść, przez co antykoncepcja nie zadziałała. Okazało się jednak, że było zupełnie inaczej. Mały chłopiec przyszedł na świat, a wkładka znajdowała się w jego rączce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Pielęgniarki nie potrafiły uwierzyć w tak nietypową historię, w związku z czym postanowiły zrobić zdjęcie maleństwa. Trzymało ono dowód na to, że miało nigdy się nie urodzić, jednak los chciał inaczej. Historia chłopca trafiła do internetu, a ludzie nie potrafili zrozumieć tego, jak doszło do narodzin. Trzeba przyznać, że doszło do wyjątkowego cudu.

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  4. Agnieszka Chylińska przerywa koncertowanie na długo. Podała przykry powód
  5. Maja Sablewska nie przestaje zachwycać swoich fanów. Pokazała, jak się buja bez ubrań

źródło: Lolmania

Następny artykuł