Straż pożarna znalazła ciało noworodka w rowie. Przed śmiercią matka zafundowała mu ogromne cierpienie

Straż pożarna znalazła ciało noworodka w rowie. Przed śmiercią matka zafundowała mu ogromne cierpienie Źródło: Pixabay/Tania Van den Berghen

Noworodek został odnaleziony w rowie przez strażaków. Makabryczne znalezisko zdradziło więcej okrucieństwa matki dziecka. Kobieta zgotowała bezbronnemu maluchowi prawdziwe tortury.

Noworodek nie dla każdej mamy jest największym skarbem. Niektóre kobiety fundują swoim dzieciom prawdziwe piekło. Rzadko jednak wykazują się takim okrucieństwem jak matka odnalezionego w rowie noworodka. Strażacy i policja nie mogli uwierzyć w to, co kobieta zgotowała niemowlęciu przed śmiercią.

Noworodek ofiarą kłótni

Noworodek towarzyszył swojej matce w podróży, na którą kobieta zdecydowała się po wyjątkowo gwałtownej domowej awanturze. 34-letnia Włoszka posprzeczała się ze swoim partnerem. Wzburzona natychmiast opuściła dom. Zabrała ze sobą niemowlę. Przejechała ponad 20 kilometrów na północ od prowincji Avellino i uderzyła w barierę ochronną na poboczu. W nagłej wściekłości wysiadła z samochodu, wzięła na ręce woje dziecko, po czym cisnęła je do rowu. Na tym jednak nie poprzestała. Chwyciła kij, którym zaczęła okładać bezbronne niemowlę. Nie było szans na uratowanie malucha.

Małe ciałko dostrzegli strażacy. Noworodek był w fatalnym stanie. Dziecko poniosło śmierć w wyniku obrażeń. Jego zabójczyni trafiła do szpitala. Oficerowie policji prowadzą dochodzenie w sprawie okrutnego morderstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewinny noworodek

Odnaleziony we włoskiej prowincji Benevento noworodek nie jest jedynym przypadkiem dzieciobójczych praktyk wyrodnych matek. Słynna w Polsce przed kilkoma laty sprawa Madzi z Sosnowca, a także dziesiątki innych przykładów wskazują na rozbudzone po porodzie mordercze tendencje niektórych kobiet. Być może decydują się na popełnienie zbrodni przez jej domniemaną łatwość - noworodek nie będzie w stanie się obronić ani nawet krzyknąć po pomoc. Do morderstw na niemowlętach rzadziej dochodzi w afekcie, a częściej w wyniku rozmyślnego, wyrachowanego działania matek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Edyta Górniak ZAATAKOWAŁA znaną piosenkarkę! Nigdy nie była tak ostra, na odpowiedź nie musiała długo czekać
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Jedna z dzieciobójczyń, Aneta Z., zakopała noworodka żywcem w grobie na cmentarzu. Joanna P. zagłodziła swoje dziecko. Beata Ch. skatowała i utopiła swojego dwuletniego synka. Przerażające doniesienia o matkach, które zabijają, wciąż wzbudzają duże niedowierzanie wśród rodziców, którzy nie wyobrażają sobie jak można skrzywdzić własne dziecko. Tymczasem przypadki zbrodni popełnionych na najmłodszych są całkiem liczne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: tvp info

Następny artykuł