Rodzice włożyli noworodka do mikrofalówki i włączyli ją. Ale niestety, to nie wszystko

Rodzice włożyli noworodka do mikrofalówki i włączyli ją. Ale niestety, to nie wszystko Źródło: .

Noworodek przeżył straszne męki. Para obojętnych na cierpienie dziecka rodziców włożyła je do mikrofali, po czym ją włączyła. Dziecko było bliskie śmierci, ale to niestety nie wszystko. Teraz jego opiekunowie stanęli przed sądem, a wymiar sprawiedliwości nie może uwierzyć w to, co się stało.

Noworodek to delikatny organizm, wymagający nieustannej, czułej opieki. Niestety nie wszyscy są gotowi podjąć taką odpowiedzialność, a w niektórych ludziach rodzi ona niezrozumiałe i przerażające reakcje. Do tej drugiej grupy zaliczali się z pewnością rodzice tego czteromiesięcznego chłopca, którzy dopuścili się wstrząsających czynów i wkrótce odpowiedzą za nie przed sądem.

Ojciec włożył noworodka do kuchenki mikrofalowej

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w tym roku w Missouri w Stanach Zjednoczonych. Para 22-latków, Derick i Mikala Boyce-Slezak, miała wówczas pod opieką swoje czteromiesięczne dziecko. W kwietniu para zjawiła się na ostrym dyżurze wraz ze swoim noworodkiem. Jego ciało nosiło poparzenia drugiego stopnia. Dziecko miało również poważne urazy głowy. Mogło zginąć, przeżyło cudem, lecz to niestety nie wszystko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka przyznała lekarzom wprost, że jej mąż włożył chłopca do kuchenki mikrofalowej, a potem włączył ją "na jakiś czas". Wtedy pracownicy szpitala postanowili zadzwonić na policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli i usłyszeli. W głowach nie mieściło im się okrucieństwo rodziców.

Opiekunowie dziecka staną przed sądem

Okazało się, że zanim mężczyzna włożył dziecko do kuchenki mikrofalowej, miał kilkukrotnie uderzyć je w głowę. Żona mężczyzny utrzymuje, że dziecko wypadło mężowi z rąk podczas przełączania kanałów w telewizji, ale specjaliści, którzy badali chłopca są zdania, że tego typu obrażenia raczej nie powstały przypadkowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

W tej chwili chłopiec został oddany pod opiekę służb społecznych, a jego rodzice znajdują się w areszcie i oczekują na proces. Jak się okazało po dokładnym sprawdzeniu tego, co do tej pory działo się w rodzinie, w 2016 zostali już raz rodzicami, ale dziewczynka została im natychmiast odebrana przez opiekę społeczną. 

Teraz istnieje szansa na to, że już nigdy nie zbliżą się do chłopca i nie wyrządzą mu więcej krzywdy, chociaż nadal pozostaje pytanie, co musiało się dziać w ich głowach, że postanowili potraktować swoje dziecko jak nieczułą na nic kukłę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownicy Biedronki przerwali milczenie. Mówią o pracy jak o KOSZMARZE
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Kaloryfery Polaków już niedługo będą zimne? Ogromny problem w całym kraju
  4. Tak wygląda grób Jana Pawła II. Smutny widok dla katolików z całego świata
  5. Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne

źródło: zobacz to

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News