Noworodek gigant przyszedł na świat. Lekarzy wmurowało gdy go zobaczyli, jego rozmiary są naprawdę gigantyczne

Noworodek gigant przyszedł na świat. Lekarzy wmurowało gdy go zobaczyli, jego rozmiary są naprawdę gigantyczne Źródło: .

Taki noworodek nie rodzi się często. Wszyscy byli zdumieni jego rozmiarami. Nawet matka i lekarze byli w szoku. Specjaliści przyznają, że tak wielkie dzieci rodzą się niezwykle rzadko.

Noworodek jest po prostu gigantyczny. Ogromne dziecko znacząco wyróżnia się rozmiarem na tle innych nowo narodzonych pociech. Tak nieczęste zjawisko zaskoczyło nawet lekarzy. Nic dziwnego, ponieważ szansa na urodzenie się takiego dziecka wynosi zaledwie jeden procent.

Noworodek gigant zaskoczył wszystkich

Noworodek wzbudził spore emocje. Wszystko przez jego ogromne gabaryty. Personel szpitala, w którym dziewczynka przyszła na świat od razu nadał jej słuszny przydomek "Katarzyna Wielka". Wyczekiwane dziecko zaskoczyło nie tylko lekarzy. W nie lada szoku była też matka.

Matką dziecka jest 38-letnia kobieta, która sama była zaskoczona rozmiarami córki. Poprzednie dwoje dzieci, które urodziła, były o połowę mniejsze niż ten wyjątkowy noworodek. Jednak niewykluczone, że kolejne potomstwo kobiety również będzie tak ogromne. Jak widać upragnione dziecko potrafi zaskoczyć rodziców już od pierwszych chwil na świecie. Zwłaszcza kiedy posiada tak nietypowe rozmiary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielkość tego dziecka jest niesamowita

Dziewczynka o dumnym przydomku "Katarzyna Wielka" po narodzinach ważyła 5,26 kg i miała aż 60 cm długości. Jak zauważyła ordynatorka oddziału dla noworodków w Żytomierzu na Ukrainie, gdzie przyszła na świat dziewczynka, szanse na tak duży rozmiar przy narodzinach ma tylko jeden procent dzieci. Niezwykle duży noworodek to prawdziwa rzadkość.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Warto też zwrócić uwagę, że wystąpienie ogromnych rozmiarów dziecka przy kolejnej ciąży jest wysoce prawdopodobne, ponieważ jest to uzależnione w dużej mierze od genów. W związku z tym przy pojawieniu się takiego przypadku szanse na ponowne urodzenie noworodka giganta rosną.

fot. X-news

fot. X-news

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. ZUS wysłał listy do 9,7 mln Polaków. Za nieodebranie zapłacisz, a grozi nawet więzienie
  3. Rodzina Olbrychskich pogrążona w żałobie. Wiadomość o śmierci wielkiego aktora jest druzgocąca dla nich
  4. Uwielbiana aktorka śmiertelnie chora, błagalny apel. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd
  5. On żyje naprawdę, kot z ludzką twarzą. Wygląda niesamowicie i przerażająco jednocześnie

Źródło: MSN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News