Noworodek pobił rekord szpitala. Jest 2 razy większy niż przeciętny niemowlak, zdjęcia powalają

Noworodek pobił rekord szpitala. Jest 2 razy większy niż przeciętny niemowlak, zdjęcia powalają Źródło: facebook/Atentoarede

Noworodek pojawił się na świecie i pobił rekord szpitala. Okazało się, że jeszcze przed nim w tej klinice nie urodziło się, tak duże dziecko. Jest dwa razy większy niż przeciętny niemowlak, a jego zdjęcia powalają.

Noworodek, który niedawno się urodził, zaskoczył wszystkich swoimi rozmiarami. Jest wyjątkowo duże, w tym momencie jest największym dzieckiem, które pojawiło się na świecie. Jego rodzice muszą być dumni z wyjątkowego bobasa, który w pierwszych chwilach życia pobiło rekord szpitala

Noworodek, który pojawił się na świecie jest dwa razy większy niż przeciętny niemowlak

Maria Trvisan widziała, że na świat przyjdzie duże dziecko. Lekarze szacowali już na wiele miesięcy przed porodem, że noworodek będzie pokaźnych rozmiarów, ale nie spodziewali się, że dziecko, które pojawi się na świecie, będzie aż tak duże. 

To była trzecia ciąża Marii, dwie pierwsze przebiegły bez żadnego problemu, ale gdy dowiedziała się, że znowu urodzi, coś jej nie odpowiadało. Jej brzuch był potężny, na początku myślała, że może jest w ciąży bliźniaczej, ale lekarze od razy wykluczyli, że na świecie pojawią się bliźniaki. Poinformowali ją, że w jej brzuchu znajduje się tylko jedno dziecko i w dodatku znana była jego płeć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noworodek ważył 5720 g

Gabrielly pojawiła się na świecie cała i zdrowa. Kiedy lekarz zrobił Marii USG przed rozpoczęciem porodu, zalecił, by kobieta nie rodziła siłami natury. W przypadku tak dużych dzieci zalecane jest wykonanie metody cesarskiego cięcia. Noworodek, niesamowita Gabrielly ważyła 5720 g, czyli dwa razy więcej niż inne noworodki i mierzyła 54 cm. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Szpital w Brazylii w którym urodziła się Gabrielly nigdy wcześniej nie widział, tak dużego dziecka. Lekarze zrobili wszystko, by mama i dziecko dobrze zniosły poród. Dziś już obie kobiety są w domu,a świeżo upieczona mama może zająć się opieką i wychowaniem noworodka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić konkretną rzecz w pracy
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

źródło: gazetapl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News