Niemowlak obudził psa swoim gaworzeniem. Reakcja zwierzaka nagrała się w ukrytej kamerze, matka miała łzy w oczach

Niemowlak obudził psa swoim gaworzeniem. Reakcja zwierzaka nagrała się w ukrytej kamerze, matka miała łzy w oczach Źródło: Facebook/Jessie Klorman

Noworodek obudził pieska, który czuwał przy łóżeczku dziecka. Zwierzak, będąc świadkiem dziwnego zachowania niemowlęcia, postanowił zareagować. To, co zrobił, sprawiło, że internauci nie potrafili powstrzymać łez.

Noworodek wytrącił ze snu pieska, który spał nieopodal jego łóżeczka. Piesek zaniepokoił się dziwnym zachowaniem dziecka, więc postanowił coś zrobić, aby je uspokoić. Jego reakcja wywołała wielkie emocje u właścicielki pupila, która nie mogła wyjść z podziwu. "Dawno tak nie płakałam".

Noworodek obudził ze snu pieska. Pies zareagował w nieprawdopodobny sposób

Kiedy dziecko przyszło na świat, uroczy zwierzak był z tego powodu wniebowzięty. Towarzyszył niemowlakowi w każdym momencie - gdy dziecko bawiło się, jadło, spało. Zawsze był obok i opiekował się dzieckiem niemal tak troskliwie, jak jego rodzice.

Pewnego dnia piesek po raz kolejny czuwał przy noworodku, wylegując się na puchowym dywanie obok jego łóżeczka. Ze snu wyrwało go jednak głośne gaworzenie dziecka, które wkrótce zaczęło także płakać. Piesek nie zareagował na sytuację gwałtownie, zamiast tego postanowił pocieszyć swojego małego przyjaciela. Podszedł do niego, a następnie polizał go po twarzy, przed tym zaś wdrapał się po szczebelkach łóżeczka noworodka.

Dziecko w mgnieniu oka przestało płakać, co zaskoczyło mamę dziecka, która wszystko zarejestrowała na ukrytej kamerze. Film obejrzało wielu internautów, którzy wprost nie mogli wyjść z podziwu. Piesek zachował się w niezwykle uroczy i troskliwy sposób.

 - Czegoś tak wzruszającego dawno nie widziałam - napisała jedna z internautek, co potwierdziła także właścicielka psa, która przyznała, że po policzkach ciekły jej łzy, gdy zobaczyła, co pies zrobił jej dziecku po raz pierwszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak przyznali rodzice, uczucie, jakim obdarzył ich piesek dziecko, to "miłość od pierwszego wejrzenia".

 - To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nasz pupil nie chciał opuścić synka nawet na krok. Najchętniej cały czas leżałby przy nim. Wraz z upływem czasu jego zachowanie wcale nie uległo zmianie - mówi właścicielka psa (podaje portal Kochamy Zwierzaki).

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Legendarny polski muzyk cierpi po udarze. Odwołał wszystkie koncerty, jest na intensywnej rehabilitacji

Przyjaźń pieska i dziecka jest dla właścicielki powodem do radości. Zdaniem internautów jest to tak szczególna więź, że z pewnością przetrwa wszystko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News