Rodzice zostawili noworodka z 80 kg pitbullem szkolonym do walk. Gdy spojrzeli na jego oczy, już wiedzieli

Rodzice zostawili noworodka z 80 kg pitbullem szkolonym do walk. Gdy spojrzeli na jego oczy, już wiedzieli Źródło: PxHere/CC0 Public Domain

Noworodek wymaga całodobowej opieki, którą powinni zapewnić mu jego rodzice. Jednak pewna para postanowiła pozostawić swoją małą pociechę pod opieką 80 kg pitbulla. Gdy popatrzyli w jego oczy, zrozumieli pewną rzecz.

Noworodek pary z New Hampshire został pozostawiony z pitbullem sam na sam. Pies tej rasy może stanowić ogromne zagrożenie dla człowieka, jeżeli jego właściciele odpowiednio nie będą pracować nad zachowaniem czworonoga. Zwierzę posiada ogromną siłę, a pogryzienie może być śmiertelnie niebezpieczne. 

Noworodek bez opieki rodziców

Silne szczęki pitbulla mogą spowodować, że podczas ugryzienia pies może wyrwać komuś ramię. Zostawienie dziecka z tak dużym i silnym zwierzęciem wydaje się dość ryzykownym pomysłem. Ten pitbull jest wzorowym przedstawicielem swojej rasy. Waży aż 80 kg, co czyni go jednym z największych pitbulli na świecie. Marlon i Lisa Frennan pozwoli, aby ich ogromny pupil zaopiekował się 3-miesięcznym synkiem, Jacksonem. 

Jak się okazało, pies o imieniu Hulk opiekował się również starszym bratem Jacksona, Jordanem. Dzieci wychowują się również z innymi pitbullami, których właścicielami, są ich rodzice. Marlon i Lisa w pełni ufają swojemu czworonogowi i wiedzą, że ich dzieciom nie stanie się żadna krzywda.

Spojrzeli w oczy psa i wszystko stało się jasne

Mimo swojej ogromnej jak na psa wagi i siły, Hulk jest wyjątkowo łagodny dla domowników. Nie chce robić krzywdy nawet najmniejszym osobnikom, a para bez oporów zostawia kilkumiesięczne niemowlę sam na sam ze zwierzęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mam obaw, kiedy Hulk znajduje się w pobliżu dziecka. To nic takiego. Gdy wróciliśmy z Jacksonem do domu, Hulk skakał wokół niego. Obserwował mnie, gdy zajmowałam się synkiem i przychodził do niego, gdy Jackson zaczynał płakać. Jest idealnym opiekunem i nianią, naprawdę go kocha – widać to w jego oczach – mówi mama Jacksona i Jordana.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Firma Marlona Frennana zajmuje się trenowaniem elitarnych psów obronnych dla celebrytów, policji oraz zamożnych klientów na całym świecie. Hulk jest przywódcą stada, dlatego ojciec dzieci jest spokojny o ich bezpieczeństwo. Patrząc w oczy swojemu pupilowi, wiedział, że może mu w pełni zaufać i zostawić pod jego opieką swojego syna.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: funzoo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News